Operator Procesare Date

Angajator: Aliand Consulting
Domeniu:
  • Retail - Comert
  • Secretariat - Administrativ
  • Transporturi
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 04.05.2024

    Aliand Consulting este o societate specializata in servicii de resurse umane infiintata din dorinta de a promova compatibilitatea maxima dintre  valorile candidatilor si mediul de lucru al angajatorilor.

    Cu o noua abordare a activitatilor de resurse umane, promovam un sistem transparent, dinamic, in care suntem alaturi de candidatii nostri si ii reprezentam in fata angajatorului.

    Cerinte

    Pentru clientul nostru, una dintre cele mai provocatoare Case de Expeditii din Bucuresti, cu sediul in sector 5, cautam o persoana pentru procesarea datelor:

    Cerinte:

    - studii superioare finalizate
    - fara experienta in munca sau intre 1-3 ani experienta in domeniul administrativ, de preferat
    - cunostinte bune PC
    - seriozitate si dorinta de a invata si de a creste profesional
    - capacitate buna de comunicare si interrelationare personala

    Responsabilitati

    - proceseaza documentele de la transportatorii si clientii companiei
    - sesizeaza documentele lipsa si face demersuri pentru obtinerea acestora
    - scaneaza si arhiveaza corespunzator documentele
    - urmareste emiterea facturilor si a platilor efectuate de clientii societatii

    Alte informatii

    Program: Luni- Vineri: 8.00-17.00
    Posibilitatea de a invata si a se dezvolta profesional
    Mediu tanar, dinamic, prietenos
    Salariu: 3.500 lei net( primele 6 luni), cu renegociere ulterioara

    Salariu

    3500 RON

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Aliand Consulting. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Aliand Consulting >>

    Aplica fara CV
    3500 - 4000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Hybrid

    BUCURESTI, Ilfov,

    Vezi job-uri similare (58)