Trainer programare și robotică

Angajator: Madlim Consult
Domeniu:
  • Educatie - Training
  • IT Hardware
  • IT Software
  • Tip job: part-time
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Targoviste
  • Actualizat la: 20.09.2024

    Activăm în domeniul consultanței pentru accesarea de fonduri nerambursabile și avem în portofoliu proiecte în domenii multiple.
    Căutăm o persoană organizată, proactivă căreia îi place să învețe lucruri noi. Dacă te regăsești, te așteptăm în echipa noastră de consultanți.

    Cerinte

    - pasionați de programare /robotică
    - cu bune cunoștințe de limba engleză
    - deschiși să lucreze și să împărtășească cunoștințele și pasiunea lor copiilor

    Responsabilitati

    - pregatirea lectiei din programa (urmarit tutorial + uitat peste exercitii)
    - pregatirea unei descrieri a lectiei care se trimite pe email la final de curs celor care nu au putut ajunge
    - inainte de inceperea lectiei, se asigura ca toti copiii au deschis tot ce au nevoie si sunt logati cu conturile lor.
    - primirea elevilor in clasa si efectuarea prezentei pentru grupa de curs
    - urmarirea evolutiei copiilor si oferirea de feedback catre coordonatorul de centru/parintii copiilor
    - verificarea existentei materialelor educaționale pe care le-a utilizat la curs ( ex: placute, roboti, tablete, mouse-uri). Se asigura ca cei mici nu pleaca cu ele acasa.

    Activitatea se va desfasura in centru din adresa Aleea Manastirea Dealu, nr. 19, Targoviste.

    Beneficii:
    - asigurarea tuturor resurselor necesare
    - training înainte de începerea predării
    - program part time, flexibil
    - venituri competitive

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Hybrid

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (622)