Reprezentant Vanzari ( 4000 RON NET)

Angajator: Partnerd
Domeniu:
  • Retail - Comert
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Sibiu
  • Actualizat la: 16.09.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Experiență de minim 1 an: Căutăm pe cineva familiarizat cu industria designului interior și cu experiență practică în vânzări. Experiența anterioară într-un showroom este un avantaj.
    Abilități de comunicare și amabilitate: Un consultant de vânzări eficient trebuie să fie prietenos și orientat către clienți. Căutăm o persoană cu abilități excelente de comunicare, capabilă să creeze o atmosferă plăcută pentru clienți și să fie atentă la nevoile lor.
    Pasiune pentru design interior de înalt nivel: Ne dedicăm furnizării de servicii și produse de calitate superioară în design interior. Dacă împărtășești pasiunea pentru estetică, tendințe și inovație în acest domeniu, te încurajăm să aplici.
    Cunoștințe medii de limba engleză: Engleza este folosită comun în industria noastră. Un nivel mediu de cunoaștere a limbii este necesar pentru a comunica eficient cu clienții internaționali.
    Abilități de utilizare a calculatorului: Trebuie să fii confortabil cu instrumentele și programele de calcul. Experiența anterioară cu software-uri specifice designului interior (ex: Visoft, SketchUp) este un avantaj.
    Dedicare față de clienți: În rolul de consultant de vânzări, vei oferi servicii personalizate și soluții adaptate nevoilor clienților noștri. Căutăm pe cineva dedicat, dispus să aloce timp și atenție pentru a oferi o experiență memorabilă în showroom-ul nostru.

    Responsabilitati

    Clientul nostru caută un consultant de vânzări cu experiență în design interior de lux. Dacă împărtășești pasiunea pentru designul interior și ai experiență în acest domeniu, aceasta este o oportunitate excelentă de a te alătura echipei noastre și de a contribui la creșterea noastră continuă.

    Echipă tânără și dinamică: Vei lucra într-un mediu plin de energie și inspirație.
    Dezvoltare profesională: Oportunități de creștere a abilităților tale în design interior și vânzări.
    Salariul - 4000 RON NET.
    Pauze relaxante: Pauze de cafea și mese, inclusiv cafea de calitate.
    Mediu colaborativ: Ideile tale sunt apreciate într-un mediu prietenos și de lucru în echipă.

    Salariu

    4000 RON

    Alba Iulia, Sibiu,

    Craiova, Sibiu,

    Aplica fara CV
    Brasov, Sibiu, Valenii de Munte,

    Vezi job-uri similare (18)