Stivuitorist

Angajator: Filtration Group
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 16.10.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Responsabilități:
    -încărcarea, descărcarea, manipularea și stivuirea mărfurilor, amplasarea mărfii în cadrul depozitului, -întreținerea ordinii și a curățeniei in depozit, -asigurarea bunei desfășurari și a corectitudinii livrărilor, participare la inventariere, -asigurarea exploatării și întreținerii corespunzătoare a stivuitorului, -respectarea întocmai a specificației produselor/mărfurilor dispuse spre încarcare;

    Cerințe:
    -studii medii, -autorizatie ISCIR stivuitorist valabilă, -experiență într-o activitate similară constituie avantaj, -atentie, precizie, corectitudine -indemanare, -munca in echipa, -asumarea responsabilitatii,

    Ce oferim:
    Slariu motivant, al 13 salariu, tichete de masa , tichete cadou , diverse prime.
    Asigurare medicala privata;
    Concediul de odihna : min 23 zile- max 28.

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Al 13-lea salariu
    • Asigurare medicala
    • Decontarea transportului
    • Plata / compensare ore suplimentare
    • Petreceri/evenimente companie
    • Tichete de masa
    • Tichete cadou

    Aplica fara CV
    Arad, Timisoara,

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Timisoara,

    Vezi job-uri similare (33)