Operator masini unelte

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Constructii
  • Inginerie
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 16.09.2024

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal, de 10 ani pe piata din Romania cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), suntem o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    Suntem in cautarea unui operator abkant pentru o companie producatoare de elemente de semnalistica interioara si exterioara.

    Ce asteptam de la tine:
    - Sa fii absolvent de scoala tehnica,
    - Sa ai calificare de operator masini unelte sau lacatus mecanic,
    - Sa fi lucrat minim 3 ani pe un post similar,
    - Sa ai cunostinte avansate de desen tehnic,
    - Sa fii o persoana muncitoare si dornica de a invata;

    Responsabilitati

    - Te vei ocupa de realizarea operatiilor de indoire a pieselor conform desenului dat;

    Alte informatii

    Ce oferim:
    - Salariu net de 4500 de lei,
    - Tichete de masa de 30 lei/zi,
    - Bonusuri de performanta,
    - Transport decontat.

    Programul de lucru este de luni pana vineri in intervalul 8:00-16:30.

    Pentru mai multe informatii si angajari ne puteti contacta la:
    TEL: 0720 534 815
    Locatie: Ștefăneștii de Jos

    Prin trimiterea CV-ului și a altor documente relevante, confirmați că sunteți de acord cu prelucrarea datelor dumneavoastră personale de către Personnel Outsourcing, în conformitate cu prevederile Regulamentului (UE) 2016/679 privind protecția persoanelor fizice în ceea ce privește prelucrarea datelor cu caracter personal (GDPR).
    Datele dumneavoastră vor fi prelucrate strict în scopul evaluării candidaturii pentru postul anunțat și nu vor fi partajate cu terți fără consimțământul dumneavoastră.
    De asemenea, aveți dreptul de a cere rectificarea, ștergerea si restricționarea prelucrarii și de a vă opune prelucrării datelor dumneavoastră.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (24)