Sofer distributie produse panificatie - Brasov

Angajator: Bimbo Romania (Vel Pitar)
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Brasov
  • Actualizat la: 08.09.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Grupo Bimbo este cel mai mare grup de baking din lume, prezent in 35 de tari. Cu peste 150,000 de oameni parte din echipele companiei, in jurul lumii, si 234 de unitati de productie, scopul Grupo Bimbo este acela de a "hrani o lume mai buna" prin produse nutritive si delicioase. Printre cele mai puternice branduri care fac parte din portofoliul romanesc al grupului se numara: Vel Pitar, Trei Brutari, French Toast, Grau Intreg, Chef Gourmand 7 Seminte, Domneasca, Boiereasca, Postavaru, Poieni, TAKIS.

    Cerinte

    Ce te recomandă:
     Studii - minim 10 clase
     Experienƫă - minim 1 an pe un post similar (distribuție)
     Permis de conducere - categoria B
     Bune cunostinƫe în gestionarea documentelor de însoțire a mărfii
     Abilități de relaƫionare cu clienƫii, abilitaƫi de lucru în echipă, comunicare şi negociere
     Capacitate de argumentare, putere de convingere, rapiditate în reacƫii, corectitudine
     Rezistenƫă la efort fizic - nivel mediu
     Disponibilitate program de lucru începand cu ora 3.30 AM

    Responsabilitati

    Ce responsabilităƫi vei avea:
     Vei distribui produsele finite către clienți/agenți economici
     Te vei asigura de încărcarea conformă a mărfii conform documentelor interne
     Vei prelua comenzile de la beneficiari și le vei transmite către dispecerat
     Vei descărca produsele finite către clienți/agenți economici
     Vei încasa contravaloarea facturilor aferente clienƫilor de tip TT si vei preda încasarea la bancomat
     Te vei asigura de livrarea produselor finite în condițiile prevăzute de siguranța şi protecția produselor alimentare
     Vei asigura aspectul agreabil, curat şi igienizat al autovehiculului
     Vei verifica şi vei constata eventualele nereguli ale autovehiculului

    Alte informatii

    CCe iƫi oferim noi:
     Contract de muncă pe perioada nedeterminată
     Tichete de masă – valoare 35 ron/zi
     Bonus acordat în funcție de gradul de îndeplinire al targetului
     Concediu de odihnă (min 21 zile - max 25 zile) în funcție de vechimea totală în muncă
     Transport decontat integral (bilete/abonamente)
     Sporuri: spor de ore suplimentare (200%), spor de noapte (25%), spor de weekend/spor de sarbătoare legală
     Alte beneficii conform politicii salariale.

    Beneficii

    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Poate alege beneficiile dorite in limita unui buget
    • Tichete de masa

    Brasov,

    Brasov,

    Brasov,

    Vezi job-uri similare (30)