Contabil

Angajator: FieldStar
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 29.06.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Cu o experiență de peste 20 ani, Fieldstar este intersecția pentru ceea ce înseamnă retail, FMCG, brand experience, consumer engagement.
    Mecanismele de abordare sunt într-o dinamică zilnică, aşadar fiecare dintre noi este constant informat despre cele mai noi tendinţe din marketing şi managementul unui produs/serviciu.
    Portofoliul nostru depăşeste 40 de clienţi pentru care promovăm peste 100 de branduri internaţionale şi te asigurăm că experiența cumulată în cadrul Fieldstar te va ajuta să te dezvolți spre o carieră de succes în vânzări. Activăm în locaţii premium şi participăm la cele mai exclusiviste evenimente, iar tu vei avea accesul garantat!
    Jobul ideal există chiar aici! Fieldstar va fi compania în care abilitățile tale de comunicare şi persuasiune sunt modelate spre succes.

    Cerinte

    • Absolvent(a) studii superioare economice;
    • Abilitati bune de operare calculator – pachetul Microsoft Office (Word, Excel);
    • Cunostinte de operare ale unor sisteme informatice de contabilitate (de tip ERP) reprezintă un avantaj;
    • Persoanǎ ordonata, meticuloasa, capabila sa-si organizeze eficient propriile activitati
    • Abilitati numerice, capacitate de analiza si de sinteza;
    • Capabil(a) sa respecte termene limita;

    Responsabilitati

    • Inregistrarea cronologica in programul de contabilitate a facturilor primite de la furnizori interni;
    • Inregistrari contabile, inclusiv alocarea pe centre de cost corespunzatoare a cheltuielilor;
    • Evidenta, urmarirea si contabilizarea debitelor din avansuri spre decontare;
    • Verificarea corectitudinii deconturilor de cheltuieli primite de la departamentele societatii;
    • Inregistrarea in Contabilitate corect si la timp a deconturilor de cheltuieli primite

    Alte informatii

    • Salariu in functie de experienta;
    • Abonament medical;
    • Tichete de masa;
    • Prime sarbatori;
    • Contract de munca pe perioada nedeterminata;

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (58)