Customer Service Representative with German

Angajator: Trenkwalder Romania
Domeniu:
  • Transporturi
  • Turism
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 08.09.2024

    Noi suntem Trenkwalder, unul dintre cei mai puternici jucători ai pieței de HR din Europa Centrală și de Est. Atât obiectivele noastre, cât și acțiunile, vorbesc despre oameni, povești de succes și o piață a forței de muncă mai bună.

    Unde ne găsești:

    Sediul nostru din București:
    Calea Griviței nr. 82-98, Sector 1, București, Cod Poștal 010705

    Cerinte

    - Cunoști limba germană la un nivel avansat (C1), cât și limba engleză (B2)

    - Ai experiență de minim 6 luni în customer support, call-center, sau hotel & service industry

    - Îți place să ajuți și să descoperi lucruri noi

    - Nu întâmpini dificultăți atunci când comunici cu oamenii telefonic sau prin e-mail

    - Atitudine pozitivă și orientare către soluții

    Responsabilitati

    - Oferirea de suport telefonic (inbound și outbound) și prin email clienților, asigurând o experiență de înaltă calitate

    - Rezolvarea solicitărilor legate de rezervări, zboruri, închirieri, etc.

    - Gestionarea și actualizarea informațiilor despre clienți în sistemele noastre

    - Furnizarea de informații precise și detaliate despre destinații turistice, oferte speciale și servicii suplimentare

    Monitorizarea și raportarea feedback-ului clienților pentru a contribui la îmbunătățirea continuă a serviciilor noastre

    ✔ Vei avea parte de training în limba engleză, pe o perioadă de 2 săptămâni
    📍 Sediul se află chiar peste drum de stația de metrou Eroii Revoluției

    Dezvoltarea ta profesională este aici!

    Ein produktiver Tag! 🎀

    Salariu

    6250 RON

    Beneficii

    • Bonus la angajare
    • Abonament medical
    • Training-uri
    • Decontarea transportului
    • Tichete de masa

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (18)