HR- Generalist Resurse Umane - Brasov

Angajator: Computer Generated Solutions Romania
Domeniu:
  • Altele
  • Resurse Umane - Psihologie
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Brasov
  • Actualizat la: 05.10.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Ca angajat CGS România vei beneficia de un program de lucru flexibil, în funcție de nevoile tale, cât și vei participa la sesiuni de formare și training-uri intensive pentru a îți îmbunătăți cunoștințele și pentru a putea să îți îndeplinești cu brio atribuțiile. Te vei alătura unei echipe entuziaste și dinamice ce te va ajuta la dezvoltarea unei cariere de succes, într-un mediu fun și interactiv, înconjurat de prieteni.

    #FriendsWorkingTogether

    Cerinte

    - Absolvent studii superioare.
    - Limba engleza – nivel mediu.
    - Cunostinte de lucru pe calculator: MS Office, MS Outlook.
    - Capacitatea de gestionare a timpului si a prioritatilor.
    - Abilitati de comunicare, planificare si organizare.
    - Capacitate de lucru cu termene limita.

    Responsabilitati

    - Întocmeşte rapoarte si analize de personal.
    - Mentine actualizata baza de date a angajatilor;
    - Raporteaza evidentele angajatilor (concedii medicale, concedii de odihna, fluctuatia de personal).
    - Mentine permanent legatura cu departamentele Companiei.
    - Organizarea si derularea operatiunilor de evidenta a personalului companiei.
    - Introducerea in softul companiei a tuturor salariatilor cu datele personale si actele necesare angajarii.
    - Realizeaza diverse rapoarte specifice activitatii de Resurse Umane.

    Alte informatii

    Alatura-te echipei CGS si vei beneficia de:

    -Abonament clinica privata;
    -Contract pe perioada nedeterminata;
    -Dezvoltarea abilitatilor de comunicare si negociere;
    -Abonament 7card care iti ofera reduceri la accesul in sali de fitness si activitati de tip outdoor

    Beneficii

    • Abonament medical
    • Training-uri
    • Teambuilding-uri / excursii
    • Petreceri/evenimente companie
    • Telefon mobil
    • Tichete de masa

    Brasov, Cluj Napoca, Iasi,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Brasov, Timisoara,

    Brasov,

    Vezi job-uri similare (27)