Lucrator comercial in mall

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Altele
  • Retail - Comert
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Otopeni
  • Actualizat la: 30.06.2024

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal, de 10 ani pe piata din Romania cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), suntem o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    Suntem in cautarea unor consilieri vanzari pentru un lant de magazine de incaltaminte si accesorii.

    Ce ne dorim:
    - Persoane sociabile si implicate in activitatea magazinului,
    - Responsabilitate si dorinta de lucru in echipa,
    - Ideal cu un minim de experienta in domeniu, insa nu este obligatoriu;

    Responsabilitati

    - Te vei ocupa de relationarea cu clientii si oferirea de informatii cu privire la produsele din magazin,
    - Vei participa la asigurarea bunei functionarii a magazinului din punct de vedere organizatoric, administrativ si a gestiunii stocului,
    - Te vei ocupa de incasari si de inchiderile de zi,
    - Vei informa clientii cu privire la diverse campanii promotionale;

    Alte informatii

    Oferim:
    - Salariu NET + tichete de masa de 25 de lei/zi,
    - Bonusuri lunare in functie de vanzari,
    - Transport decontat,
    - Abonament la servicii medicale private.

    Pentru angajari, puteti aplica mai jos:
    TEL: 0720 534 815
    Locatii: Baneasa Shopping City/ Promenada Mall, Bucuresti

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (61)