Mecanic utilaje de construcții

Angajator: PORR Romania
Domeniu:
  • Constructii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Alba Iulia
  • Buftea
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 28.10.2024
    Scurta descriere a companiei

    Cine suntem noi?

    PORR Construct România face parte din grupul internațional PORR cu sediul principal în Viena, Austria. Suntem una dintre cele mai importante companii de construcții din Europa, cu peste 150 de ani de experiență. Principalele noastre domenii de activitate sunt construcțiile de clădiri și proiectele de infrastructură. Seriozitate. Umăr la umăr. Apreciere. Pasiune. Spirit de pionierat. Acestea sunt cele cinci principii ale PORR care ne definesc și ne diferențiază ca echipă.

    Cerinte

    Studii tehnice în domeniul mecanic sau electromecanic sau echivalent
    Experiență anterioară în reparații și întreținere utilaje de ︊︍︇︌︋︍︀︄​︂︆︄︃​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎construcții
    Cunoștințe solide de mecanică
    Abilități de operare pe calculator, inclusiv utilizarea MS Office
    Limbă engleză constituie un avantaj

    Responsabilitati

    Efectuarea lucrărilor de reparaţii şi întreţinere a utilajelor
    Punerea în funcţiune a utilajelor
    Diagnosticarea defecțiunilor
    Întcmirea documentelor specifice: ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂comenzi, rapoarte de reparaţii, necesar de piese etc.

    Alte informatii

    Beneficii

    Program flexibil Servicii medicale - abonament privat de servicii medicale
    Oferte personalizate - 7card; Bookster; Parteneriate bancare
    PORR Academy - academie internă pentru cursuri de pregătire
    Programe pentru dezvoltarea personală și profesională

    Ploiesti,

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (217)