Montator Ascensor (3500 RON NET)

Angajator: Partnerd
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Constructii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 26.06.2024
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    • Absolvent de liceu sau școală profesională;

    • Nu ai nevoie de experiență în domeniu – te instruim noi!

    • Experiența pe șantiere și cunoștințele de mecanică și electrică sunt un plus;

    • Capacitate de efort fizic;

    • Spirit de echipă și dorință de a învăța;

    • Disponibilitate pentru deplasări între punctele de lucru.

    Responsabilitati

    • Vei participa la montajul ascensoarelor – muncă practică și diversificată;

    • Vei asigura standardele de siguranță și calitate în toate operațiunile;

    • Vei beneficia de cursuri de calificare certificate – investim în tine!;

    • Posibilități reale de promovare și dezvoltare profesională;

    • Program de lucru 8-17, de luni până vineri – timp pentru tine și familie;

    • Decontarea transportului – noi acoperim costurile!

    Alte informatii

    Beneficii:

    • Salariu atractiv: 3500 RON NET;

    • Bonuri de masă: 30 RON/zi;

    • Decontare transport – fără griji în plus;

    Salariu

    3500 RON

    Beneficii

    • Training-uri
    • Cursuri
    • Certificari/Atestate
    • Decontarea transportului
    • Telefon mobil
    • Tichete de masa

    3500 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    7000 RON NET / luna
    Hybrid

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (145)