Aplica fara CV
BUCURESTI,

Aplica fara CV
BUCURESTI,

Aplica fara CV
BUCURESTI,

Vezi job-uri similare (59)

Casier / Lucrator Bucatarie - fast-food - Bucuresti

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Trenkwalder Romania active.

Vezi toate job-urile Casier / Lucrator Bucatarie - fast-food - Bucuresti active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Angajator: Trenkwalder Romania
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 10.09.2024

    Noi suntem Trenkwalder, unul dintre cei mai puternici jucători ai pieței de HR din Europa Centrală și de Est. Atât obiectivele noastre, cât și acțiunile, vorbesc despre oameni, povești de succes și o piață a forței de muncă mai bună.

    Unde ne găsești:

    Sediul nostru din București:
    Calea Griviței nr. 82-98, Sector 1, București, Cod Poștal 010705

    Cerinte

    Cerințe:
    1. Vârsta minimă: 18 ani
    2. Experiență: Nu este necesară experiența, oferim training complet.

    Responsabilitati

    Responsabilitati:
    • Încasarea plăților (cash, credit, cu bonuri de masă sau tichete cadou)
    • Scanezarea produselor
    • Prepararea produselor din pui;
    • Asigurarea servirii corespunzătoare a produselor;
    • Estimarea necesarului de produse și participarea la inventarele periodice;
    • Menținerea curățeniei utilajelor și a locației.

    Alte informatii

    Program de Lucru:
    • Program de 8 ore pe zi, 5 zile pe săptămână cu 2 zile libere (se lucrează în ture).

    Pachet Salarial & Beneficii:
    • Venit NET de la 3000 lei
    • Bonus de performanță.
    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Training-uri
    • Cursuri
    • Plata / compensare ore suplimentare
    • Program de lucru flexibil, în ture: 8h/zi;
    • Majorări salariale în raport cu timpul petrecut în companie
    • Decont transport la tura de închidere a restaurantului;
    • 21 zile de concediu de odihnă;
    • Bonus de vechime: 1 an în companie - 50% din salariul net;
    • Prime cu ocazia sărbătorilor de Paște și Crăciun;
    • Program clar de instruire și dezvoltare personală și profesională;
    • Siguranța unui loc de muncă stabil și corect, pe termen lung;
    • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată.

    Alătură-te echipei noastre și profită de oportunitatea de a lucra într-un mediu inovativ și dinamic. Sună-ne la 0799 782 264 (Roxana) sau lasă-ne un mesaj pe WhatsApp și te sunăm în maxim 2 ore.
    Aplică acum și construiește-ți o carieră de succes cu noi!