Contabilitate Primară

Angajator: Job Consult
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Cluj Napoca
  • Actualizat la: 08.09.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Job Consult este o agenție de recrutare la nivel național, cu bazele în Cluj-Napoca. Ofertele de joburi sunt diverse, de la muncitori necalificați pana la poziții în învățământ, ingineri, PM sau directori.

    Cerinte

    -Studii superioare în contabilitate, finanțe, resurse umane sau domenii conexe.
    -Experiență relevantă în contabilitate primară și/sau resurse umane.
    -Cunoștințe solide de legislație contabilă și fiscală, precum și de legislație a muncii.
    -Abilități excelente de organizare și atenție la detalii.
    -Capacitatea de a gestiona simultan multiple sarcini și de a respecta termenele limită.
    -Competențe bune de comunicare și relaționare interumană.
    -Cunoștințe bune de operare PC, inclusiv MS Office și programe de contabilitate.

    Responsabilitati

    -Gestionarea activităților de contabilitate primară, inclusiv înregistrarea facturilor, plăților și încasărilor, salariilor.
    -Pregătirea și actualizarea registrelor contabile și a evidențelor financiare.
    -Sprijinirea proceselor de închidere lunară și anuală a contabilității.
    -Gestionarea dosarelor de personal, asigurând acuratețea și confidențialitatea datelor.
    -Coordonarea proceselor de recrutare și selecție, de la publicarea anunțurilor de angajare până la integrarea noilor angajați.
    -Administrarea documentelor și proceselor legate de angajări, contracte de muncă, concedii și evaluări de performanță.

    -Pachet salarial competitiv, în funcție de experiență și competențe.
    -Mediu de lucru profesionist și prietenos.
    -Oportunități de dezvoltare profesională și formare continuă.

    Aplica fara CV
    Cluj Napoca,