Cluj Napoca,

Remote

Vezi job-uri similare (16)

IT Helpdesk Administrator (Cluj Napoca)

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile StarTech Team active.

Vezi toate job-urile IT Helpdesk Administrator (Cluj Napoca) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Hardware active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Software active pe Hipo.ro

Angajator: StarTech Team
Domeniu:
  • IT Hardware
  • IT Software
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Cluj Napoca
  • Actualizat la: 13.07.2024
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    🎯 Cerințe:

    Permis de conducere categoria B, rolul presupune deplasare și vei avea o mașină alocată.
    Experiență solidă în domeniul IT, cunoștințe de nivel 1 - 2
    Flexibilitate pentru intervenții onsite și remote, adaptate nevoilor operaționale
    Cunoștințe avansate în administrarea sistemelor de operare
    Abilități excelente de diagnosticare și rezolvare a problemelor tehnice
    Capacitatea de a lucra atât independent, cât și în echipă

    Responsabilitati

    Intervenții rapide și eficiente onsite și remote pentru rezolvarea problemelor tehnice
    Suport tehnic de nivel 1 și 2 pentru utilizatori
    Configurarea și menținerea serverelor și a infrastructurii de rețea
    Gestionarea și actualizarea software-ului și firmware-ului pe echipamentele IT
    Colaborare strânsă cu echipele interne pentru identificarea și soluționarea problemelor IT
    Principala zonă de activitate: Cluj Napoca, cu intervenții ocazionale în județele învecinate

    StarTech Team este lider în domeniul IT, cu peste 22 de ani de experiență și o echipă de peste 250 de specialiști dedicați. Oferim servicii IT complete și personalizate, cu suport 24/7 și o reacție rapidă la cerințele clienților. Ne mândrim cu capacitatea noastră de a reduce întreruperile de activitate și cu timpul scurt de răspuns la solicitări. Dacă îți dorești să faci parte dintr-un mediu dinamic, unde pasiunea pentru tehnologie este apreciată și recompensată, alătură-te echipei noastre pentru a accelera succesul afacerilor clienților noștri prin servicii de consultanță, audit și training IT de înaltă calitate!