Asistent Director Comercial

Angajator: Working4U Exclusive
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Retail - Comert
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Stefanestii de Jos
  • Voluntari
  • Actualizat la: 26.06.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    WORKING4U EXCLUSIVE, companie specailizata in cautarea atat de noi talente in piata muncii cat si de personal pe toate nivelurile de experienta, inclusiv Middle si Top Management in vaste domenii de activitate.

    Suntem prezenti pe piata cu o echipa de consultanti profesionisti pregatiti sa asigure suportul necesar candidatilor in vederea oferirii celui mai potrivit loc de munca in functie de pregatirea profesionala si experienta acestora

    Suntem constant conectati la trendul pietei de profil, suntem permanent in conexiune cu angajatorii de top si cu noile pozitii scoase la concurs, astfel putand fi un suport in consultanta candidatilor in vederea propunerii celui mai potrivit job pentru fiecare candidat in parte.

    Cerinte

    Studii medii finalizate;
    Bune abilitati de comunicare;
    Bune abilitati operare PC;
    Dorinta de invatare si dezvoltare;
    Adaptabilitate si atentie la detalii;
    Reprezinta un avantaj experienta pe un rol similar;
    Reprezinta un avantaj experienta in domeniul FMCG;

    Responsabilitati

    Oferirea de suport in activitatea zilnica Managerului Comercial al companiei;
    Comunicarea telefonica sau in scris cu clientii si furnizorii companiei;
    Mentinerea legaturii si asigurarea unu bun flux de comunicare intre departamentele interne;
    Transmiterea de informari privind promotii, creante, termene si preturi catre partenerii companiei;
    Actualizarea permanenta a bazelor de date interne;
    Pregatirea de rapoarte, situatii si prezentari pentru Managementul companiei;

    Alte informatii

    Program de lucru:
    Luni – Vineri, 08:00 – 17:00;

    Pachet de beneficii:
    Contract de Munca Nedeterminat;
    Pachet salarial extrem de motivant;
    Tichete de Masa;
    Abonament medical privat;
    Decont transport;
    Perioada de training si induction asigurata;
    Oportunitati reale de avansare;

    Beneficii

    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Abonament medical
    • Training-uri
    • Decontarea transportului
    • Teambuilding-uri / excursii
    • Petreceri/evenimente companie
    • Laptop
    • Telefon mobil
    • Loc de parcare
    • Tichete de masa

    Stefanestii de Jos,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Voluntari,