Broker Imobiliar - Timișoara

Angajator: Morgan Sol
Domeniu:
  • Imobiliare - Real Estate
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 26.06.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Completarea formularului de cont nou pe hipo.ro dureaza doar 2 minute sau puteti importa datele din Linkedin sau Facebook pentru a rezolva si mai rapid.

    Companie de recrutare infiintata in 2007, in Bucuresti, Morgan Sol si-a propus de la bun inceput sa duca serviciile de resurse umane furnizate la un nivel remarcabil de acuratete si profesionalism. Astazi, furnizam consultanta, calculam salariile, administram personalul, recrutam pentru companii importante din foarte diverse domenii de activitate: financiar (leasing si recuperari de creante), imobiliar, agribusiness, media si publicitate, automatizari industriale, comert, curierat, reciclare, edituri, federatii sindicale, etc.

    Cerinte

    Esti candidatul potrivit daca:
    - Ai experiență în domeniul imobiliar de minim 3 ani;
    - Ești o persoană extrovertită și capabilă să gestioneze situațiile neprevăzute cu încredere;
    - Ai abilități excelente de comunicare;
    - Deții permis auto categoria B;
    - Ai cunoștințe solide de utilizare a pachetului MS Office.

    Responsabilitati

    Ce vei face?

    În calitate de Broker Imobiliar, vei avea un rol esențial în gestionarea și încheierea tranzacțiilor imobiliare. Activitățile tale principale vor include:
    - Generarea de oferte personalizate pentru spațiile de birouri / industrial / comerciale, adaptate solicitărilor clienților;
    - Încheierea acordurilor pentru comisionul de închiriere;
    - Selectarea și prezentarea proprietăților disponibile către potențialii chiriași interesați de spații;
    - Negocierea contractelor de închiriere;
    - Asistență la predarea și primirea spațiilor de birouri, asigurându-te că toate detaliile sunt conforme.

    Alte informatii

    Dacă te alături echipei, vei avea de câștigat!
    - O colaborare de lungă durată cu un angajator cu peste 30 de ani de experiență pe piața de consultanță imobiliară;
    - Un salariu motivant și beneficii atractive, direct corelate cu performanța și implicarea ta;
    - Acces la echipamente moderne, inclusiv laptop și telefon, precum și la mașina companiei pentru deplasările din timpul programului de lucru.

    Timisoara,

    Timisoara,

    Timisoara,

    Vezi job-uri similare (26)