Tehnician instalator

Angajator: HIDROSTYLE
Domeniu:
  • Constructii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Ilfov
  • Actualizat la: 26.06.2024

    Compania HIDROSTYLE este o prezență solidă și respectată pe piața spa și wellness din România, având o experiență de 10 ani în acest domeniu. Suntem cunoscuți ca importator exclusiv al cazilor cu hidromasaj CalderaSpas® din SUA și reprezentant al brandului Endless Pools în România, lider mondial în segmentul piscinelor cu inot contracurent.

    Cerinte

    •Studii medii/curs de calificare in domeniul instalatiilor tehnico-sanitare
    •Experienta profesionala in domeniul instalatiilor
    •Disponibilitate pentru deplasari la nivel national
    •Reprezinta un avantaj experiență în lucrul cu pompe de circulație și echipamente de tratare a apei
    •Bune abilitati de lucru in echipa
    •Persoana responsabila si serioasa
    •Permis categoria B.

    Responsabilitati

    •Instalezi sistemele de masurare, comanda si control
    •Participi la instalarea si punerea in functiune a instalatiilor sanitare si termice
    •Efecutezi revizii si reparatii usoare de intretinere conform planului producatorului
    •Realizezi lucrari de montaj si demontaj ale instalatiilor si a diferitelor componente
    •Colaborezi echipa de interventii.

    Alte informatii

    •Pachet salarial atractiv
    •Bonuri de masa in valoare de 40 lei/zi lucratoare
    •Iti desfasori activitatea profesionala intr-o organizatie care te incurajeaza sa te dezvolti din punct de vedere profesional
    •Participi la training-urile tehnice ale organizatiei
    •Esti parte din programul intern de dezvoltare profesionala si de imbunatatire a abilitatilor
    •Climat organizational pozitiv ce valorizeaza respectul si invatarea.

    Activitatea se desfasoara la punctul de lucru situat in: Str Mihai Eminescu nr. 18, Tunari, Ilfov.

    Salariu

    3800 - 4000 RON

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Training-uri
    • Decontarea transportului
    • Telefon mobil
    • Loc de parcare
    • Tichete de masa

    3800 - 4000 RON NET / luna
    Ilfov,