Key Account Specialist

Angajator: Aliand Consulting
Domeniu:
  • Constructii
  • Contabilitate Finante
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 29.06.2024

    Aliand Consulting este o societate specializata in servicii de resurse umane infiintata din dorinta de a promova compatibilitatea maxima dintre  valorile candidatilor si mediul de lucru al angajatorilor.

    Cu o noua abordare a activitatilor de resurse umane, promovam un sistem transparent, dinamic, in care suntem alaturi de candidatii nostri si ii reprezentam in fata angajatorului.

    Cerinte

    Proactivitate, orientare catre client
    Capacitate de organizare si prioritizare sarcini
    Microsoft Office( Word, Excel)- nivel mediu/avansat
    Fluenta in engleza SAU spaniola
    Experienta in cadrul unui departament comercial/ de vanzari de min. 1 an
    Cunostinte de contabilitate primara

    Responsabilitati

    Ofera asistenta si suport clientilor societatii, coordoneaza transmiterea comenzilor si proceseaza
    facturarea lunara
    Inregistreaza clienții noi și prelucreaza cererile de credit; solicita limite de credit si se asigura de primirea tuturor documentelor necesare
    Introduce datele in sistem la finalizarea comenzilor si asigura acuratetea informatiilor legate de data livrarii, adresa de livrare si informatiile de contact inainte de expediere
    Analizeaza si rezolva discrepantele de plata, proceseaza platile cu carduri de credit, efectueaza ajustari de conturi in functie de necesitati

    Alte informatii

    Sediul central- zona Unirii
    Program : 8.00- 17.00(12.00-13.00 pauza de masa)
    Abonament de Sanatate la clinica Regina Maria
    Tichete de Masa de 30 lei/zi
    Bonus anual NET: 6000 lei

    Salariu

    3500 - 4000 RON

    Beneficii

    • Bonus anual
    • Abonament medical
    • Tichete de masa

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Aliand Consulting. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Aliand Consulting >>

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Hybrid

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (197)