Agent vanzari prin telefon

Angajator: HIDROSTYLE
Domeniu:
  • Internship
  • Telecomunicatii
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Ilfov
  • Actualizat la: 29.06.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Compania HIDROSTYLE este o prezență solidă și respectată pe piața spa și wellness din România, având o experiență de 10 ani în acest domeniu. Suntem cunoscuți ca importator exclusiv al cazilor cu hidromasaj CalderaSpas® din SUA și reprezentant al brandului Endless Pools în România, lider mondial în segmentul piscinelor cu inot contracurent.

    Cerinte

    Abilități de negociere
    Abilități de comunicare
    Perseverenta in realizarea sarcinilor
    Abilități de gestionare a timpului.

    Responsabilitati

    Contactarea telefonica a potentialilor clienti
    Prezentarea produselor si/sau serviciilor companiei
    Înregistrarea in baza de date a informațiilor
    Atingerea obiectivelor de vânzări

    Alte informatii

    Pachet salarial atractiv
    Bonusuri in functie de performanta realizata in munca
    Bonuri de masa in valoare de 40 lei/zi lucratoare
    Participi la training-urile tehnice si de vanzari ale organizatiei
    Climat organizational pozitiv ce valorizeaza respectul si invatarea
    Instrumente de lucru: laptop, telefon, birou

    Activitatea se desfasoara la punctul de lucru situat in: Str Mihai Eminescu nr. 18, Tunari, Ilfov.

    Salariu

    3000 - 3500 RON

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Training-uri
    • Laptop
    • Telefon mobil
    • Loc de parcare
    • Tichete de masa

    BUCURESTI,

    3800 - 4000 RON NET / luna
    Ilfov,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (111)