Consultant in Recrutare

Angajator: FieldStar
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Publicitate - Agentii publicitate
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 29.06.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Cu o experiență de peste 20 ani, Fieldstar este intersecția pentru ceea ce înseamnă retail, FMCG, brand experience, consumer engagement.
    Mecanismele de abordare sunt într-o dinamică zilnică, aşadar fiecare dintre noi este constant informat despre cele mai noi tendinţe din marketing şi managementul unui produs/serviciu.
    Portofoliul nostru depăşeste 40 de clienţi pentru care promovăm peste 100 de branduri internaţionale şi te asigurăm că experiența cumulată în cadrul Fieldstar te va ajuta să te dezvolți spre o carieră de succes în vânzări. Activăm în locaţii premium şi participăm la cele mai exclusiviste evenimente, iar tu vei avea accesul garantat!
    Jobul ideal există chiar aici! Fieldstar va fi compania în care abilitățile tale de comunicare şi persuasiune sunt modelate spre succes.

    Cerinte

    Disponibilitate pentru un program flexibil;
    Trebuie să îți placă să lucrezi cu oamenii;
    Studii superioare relevante;
    Reziliență - să fii obișnuită cu multe “nu-uri” și să o iei de la capăt de fiecare dată cu aceeași energie;
    Comunicare asertivă;
    Cunoștințe bune de utilizare MS Office;
    Experiență relevantă (1 – 3 ani) pe un post similar.

    Responsabilitati

    Ce vei face:

    Vei fi owner end-to-end pe procese de recrutare privind roluri specifice de BTL (Consultant Vânzări, Promoter, Hostess);
    Vei păstra legătura cu noii angajați pentru a identifica nivelul lor de satisfacție și de adaptare în cadrul organizației;
    Vei fi responsabil pentru activități administrative (ofertare și semnare contract, actualizarea bazelor de date, etc);
    Te vei implica activ în proiecte de HR și de îmbunătățire procese și proceduri;
    Vei utiliza ATS-urile customizate pe specificul nostru;
    Vei fi în permanent contact cu departamentele organizației pentru a oferi consultanță și a primi feedback;
    Îți vei desfășura activitatea la sediul Fieldstar.

    Care vor fi provocările:

    Angajați care nu se mai prezintă în teren în ziua activării și pentru care trebuie să identifici rapid înlocuitori;
    Termene limită scurte;
    Gestionarea în paralel a unor proiecte variate;
    Gestionarea în paralel a mai multor proiecte de recrutare.

    Alte informatii

    Bonus de performanță;
    Bonuri de masă;
    Abonament medical;
    Salariul este negociabil în funcție de experiență;
    Contractul este pe perioadă nedeterminată;
    Programul este L-V, 8h/zi plus pauză de masă;
    Zi liberă în luna aniversării.

    rocesul de recrutare:

    După aplicația ta, vei fi contactat(ă) în maxim două zile pentru a primi informațiile de care ai nevoie despre post și pentru a fi invitat(ă) la sediul nostru (aproape de metrou Pța Romană) pentru o discuție.

    În cadrul acestei discuții vom vorbi despre experiența, competențele și nevoile tale, precum și despre provocările și așteptările Fieldstar.

    Ulterior, vei primi un feedback detaliat în aproximativ o săptămână.

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    2800 - 3500 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (15)