Oportunitate de start în carieră pentru voi: recrutăm pentru poziția de Asistent Administrativ

Angajator: Trenkwalder Romania
Domeniu:
  • Altele
  • Constructii
  • Inginerie
  • Tip job: temporar
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Ploiesti
  • Actualizat la: 30.06.2024

    Noi suntem Trenkwalder, unul dintre cei mai puternici jucători ai pieței de HR din Europa Centrală și de Est. Atât obiectivele noastre, cât și acțiunile, vorbesc despre oameni, povești de succes și o piață a forței de muncă mai bună.

    Unde ne găsești:

    Sediul nostru din București:
    Calea Griviței nr. 82-98, Sector 1, București, Cod Poștal 010705

    Cerinte

    Dorești să îți construiești cariera într-o companie de top din domeniul instalațiilor electrice?
    Căutăm persoane talentate și dedicate, cu abilități avansate în Excel și Word, meticuloase, organizate și dornice de dezvoltare profesională într-un mediu plăcut și prietenos.

    Deținerea unei Diplome de Licență în Inginerie Electrică nu este obligatorie, dar constituie un avantaj semnificativ pentru cariera ta;
    Cunoștințe solide de Excel și Word;
    Abilități excelente de comunicare și organizare;
    Fără experiență;

    Responsabilitati

    Utilizarea avansată a Excel și Word pentru documentație tehnică;
    Redactarea precisă a proceselor verbale și a altor documente necesare;

    Pachet salarial: 3500 RON+ 40 lei/zi tichete de masă+ bonusuri
    Program: Flexibil
    Transport: Decontare
    Tipul Contractului: Determinat pentru o perioadă de minim 3 până la 6 luni, în funcție de durata proiectului. Cu posibilitatea de a fi integrat ulterior într-o poziție permanentă.

    Beneficii

    • Decontarea transportului
    • Plata / compensare ore suplimentare
    • Program de lucru flexibil
    • Tichete de masa

    Ploiesti,

    Ploiesti,

    Ploiesti,

    Vezi job-uri similare (44)