Electrician

Angajator: Professional
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Ilfov
  • Ploiesti
  • Actualizat la: 01.07.2024

    Professional represents for over 25 years, the most performing Romanian approach of complete human resources services on the market.

    We define our approach and evolution through key-words like professionalism, dedication, promptitude, flexibility and ethics. We take pride of a reputation that obliges and challenges us to discover and develop new methods, designed to respond to our clients need.

    Cerinte

    • Calificare profesionala de electrician;
    • Minim 2 ani experienta in domeniu;
    • Cunostinte de baza sau bune de limba engleza constituie un avantaj;
    • Disponibilitate pentru deplasare in tara si extern, in functie de proiecte;
    • Necesitatea flexibilitatii de a lucra pe proiecte de relocare si de a se adapta la mediul de lucru, la programul de lucru, la echipa cu care lucreaza pe proiect in functie de cerintele lucrarii, care pot varia de la partea mecanica/ logistica/ electrica;
    • Permis de conducere auto (min. categoria B) poate constitui un avantaj;
    • Abilitatea de a lucra la inaltime (ocazional).

    Responsabilitati

    • Executarea lucrarilor de interventii tehnice electrice la masini unelte, linii de fabricatie , poduri rulante, instalatii sub presiune, instalatii tehnologice industriale , instalatii electrice de distributie şi iluminat;
    • Pregatirea componentelor ce urmeaza a fi asamblate conform specificatiilor tehnice;
    • Interpretarea corecta a schemelor si diagramelor electrice cu prestarea corespunzatoare a tuturor interventiilor tehnice;
    • Diagnosticarea tehnica a defectiunilor semnalate si executarea corespunzatoare a lucrarilor de remediere a acestora;
    • Repararea si intretinerea instalatiilor electrice, echipamentelor clasice si automatizate;
    • Comunicarea tuturor defectele, functionarile anormale si/sau deficientele sesizate in timpul supravegherii fiecarui utilaj/ echipament/ instalatie catre seful direct;
    • Asigurarea functionarii la parametrii corespunzatori a echipamentelor si utilajelor industriale.

    Pachet salarial atractiv (tichete de masa de 40 lei/zi lucrata, abonament medical, decont transport si cazare pentru deplasari.

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Professional. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Professional >>

    Aplica fara CV
    Ploiesti, Ilfov, BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Chitila, Ilfov,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Calarasi, Targoviste,

    Vezi job-uri similare (5)