TEHNICIAN INSTALARE SISTEME AUDIO - VIDEO

Angajator: ARTEM HOMINE
Domeniu:
  • Constructii
  • IT Hardware
  • Telecomunicatii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Ilfov
  • Ploiesti
  • Actualizat la: 16.09.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    ARTEM HOMINE ofera servicii de recrutare si selectie de personal , profilare de competente profesionale si personalitate a angajatilor , profil de compatibilitate a echipei , analiza organizatiei prin sondaje de opinie a angajatilor si consultanta in domeniul resurselor umane .

    Clauza GDPR
    ARTEM HOMINE proceseaza datele dvs personale in scopul recrutarii pentru aceasta pozitie vacanta. Prin aplicarea la acest job si transmiterea CV-ului dvs., sunteți implicit de acord cu această procesare. ARTEM HOMINE asigură respectarea protecției datelor personale ale tuturor aplicantilor, in conformitate cu legislatia in vigoare .

    Cerinte

    - absolvent studii medii , de preferat tehnice
    - capacitate de citire a schemelor electrice
    - experienta de lucru in domeniul curentilor slabi si instalarii de sisteme audio-video - constituie avantaj
    - disponibilitate pentru deplasari in tara ( aproximativ 50% din timpul programului )

    Responsabilitati

    Joburile presupun instalarea la sediul clientilor(birouri, spatii comerciale, institutii publice sau private) la interior sau exterior a urmatoarelor tipuri de echipametente :

    - echipamente audio: amplasare difuzoare, pozare trasee circuite difuzoare (joasa sau impendanta mare), instalarea de amplificatoare si alte dispozitive periferice precum si parametrizarea acestora.

    -echipamente video: displayuri/ecrane de diverse dimensiuni pe suporti speciali de perete/mobili/tavan, accesorii displayuri (cabluri, suporti conectica, etc), dispozitive video de transmisie si receptie (playere, controllere, etc) si configurarea de baza a acestora

    -echipamente IP (porti de scanare, camere de numarat persoane, dulapi metalici-rack, etc)

    - companie cu peste 30 de ani de experienta in domeniul furnizarii de solutii audio- video si smart house
    - locatie job – Moara Vlasiei jud Ilfov
    - contract de munca pe durata nedeterminata
    - program de lucru de luni pana joi intre orele 8.00 si 17.30, vineri intre 8.00 si 15.00
    - salariu negociat la interviu , in functie de cunostintele tehnice dovedite
    - tichete de masa 40 lei pe zi
    - bonusuri
    - masina , card de combustibil , laptop si telefon de serviciu
    - diurna si cazare pentru deplasari

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre ARTEM HOMINE . Consultati Politica de procesare a datelor personale a ARTEM HOMINE >>

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    3800 - 4000 RON NET / luna
    Ilfov,

    Vezi job-uri similare (88)