Digital Marketing Intern

Employer: Hipo Imports
Domain:
  • Marketing
  • Job type: temporary
    Job level: 1 - 5 years of experience
    Location:
  • BUCHAREST
  • Updated at: 01.07.2024
    Remote work: On-site

    BAT evolueaza continuu - ca nicio alta organizatie.

    Pentru a ne tndeplini misiunea asumata, cautam colegi care tmpartasesc aceleasi valori ca noi. Te asteptam alaturi de noi tn calatoria noastra de transformare!

    FUNCTIUNE: Marketing - Consumer Experience

    GRILA SALARIALA: Salariu competitiv/remuneratie

    LOCATIE: Bucharest, Romania

    TIPUL JOBULUI: Perioada determinata - 6 luni

    PRINCIPALELE RESPONSABILITATI SI ATRIBUTII:

    • Dobanirea unei bune intelegeri ale activitatilor de marketing: Digital, Brand.
    • Acordarea de sprijin in activitatile de marketing curente;
    • Acorda sprijin in activitatile aferente echipei de Cross-category Loyalty & Engagement.
    • Realizeaza coordonarea operationala a furnizorilor pentru a asigura livrarea tuturor activitatilor de marketing;
    • Pregateste prezentari si organizeaza sesiuni de pregatire si instrure a echipelor de activare directa in conformitate cu cerintele campaniei;
    • Acorda suport pentru regulamentele platformei, se ocupa de management premii & tracking
    • Pregateste detaliile logistice ale platformei si acorda suport pentru indeplinirea sarcinilor
    • Monitorizeaza ofertele promotionale si performance review
    • Acorda suport tehnic si administrativ pentru livrarea tuturor activitatilor de marketing;
    • Realizeaza rapoarte si analize specifice ariei de activare;
    • Pregateste prezentari si analize la cererea superiorilor ierarhici.
    • Implicare in activitati ad-hoc pentru dezvoltare si cresterea potentialului.

    EXPERIENTA, APTITUDINI, CUNOSTINTE ESENTIALE:

    • Student sau proaspat absolvent de facultate;
    • Activitate profesionala relevanta tinand cont de contextul mentionat;
    • Initiative extra-curriculare relevante (voluntariat, experienta bazata pe proiecte, internship);
    • Cunostinte minime de marketing;
    • Abilitati foarte bune de auto-gestionare (proactivitate, invatare activa);
    • Competente minime analitice;
    • Bune cunstinte de operare pe calculator (MS Office);
    • Obligatorie buna cunoastere a limbii engleze (citire, scriere, vorbire).

    NOI SUNTEM BAT

    La BAT suntem dedicati scopului nostru de a crea un viitor mai bun - A Better Tomorrow(TM). Este obiectivul care ne motiveaza si care sustine pasiunea noastra pentru inovatie. Descopera oportunitatile oferite de BAT.

    • Angajator de Top la nivel global, cu peste 50.000 de angajati tn 175 de piete
    • Branduri comercializate tn peste 200 de tari, fabricate tn 44 de fabrici din 42 de tari
    • Capabilitati de inovare tn noile noastre Centre Technologice dezvoltate tn 4 locatii strategice
    • Castigator al premiilor "Lider tn Diversitate" din partea Financial Times si "International Women's Day Best Practice"
    • Castigator al premiului "Seal Award" - una dintre cele mai sustenabile 50 de companii

    APARTENENTA, REUSITA, COLABORARE

    Colaborarea, diversitatea si munca tn echipa stau la baza a tot ceea ce facem aici, la BAT. Prin colaborarea cu colegi din medii diferite devenim mai puternici si mai bine pregatiti pentru a ne tndeplini obiectivele de afaceri. Te asteptam tn echipa sa facem diferenta tmpreuna!

    Hybrid

    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov, Timisoara, Job national

    Vezi job-uri similare (74)