Inginer Constructor junior (CFDP/CCIA)

Angajator: Randstad Romania
Domeniu:
  • Constructii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Targu Mures
  • Actualizat la: 01.07.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Randstad este lider global în recrutare și gestionare de personal. Încă din 2016, suntem prezenți pe piața din România, în București și în Slatina. Având un număr de peste 130 de consultanți, peste 300 de clienți activi și minim 3000 de angajări pe an, contribuim la evoluția pieței muncii din România și ne apropiem de obiectivul nostru global de a impacta pozitiv viața profesională a oamenilor care au nevoie de un loc de muncă până în 2030.

    Cerinte

    Recrutăm Inginer Constructor disponibil pentru relocare la Târgu Mureș pentru unul dintre clienții noștri - firmă de construcții cu capital german și lucrări de mare anvergură în zona de infrastructură pe raza județului Mureș.

    Ne dorim:
    - studii superioare tehnice absolvite în domeniul construcțiilor ( CFDP/ CCIA)
    - cunoștințe MS Office, programe de specialitate
    - cunoștințe de limba engleză
    - permis categoria B

    Responsabilitati

    Activitatea zilnică presupune:
    - analiza și însușirea principalelor puncte de referință ale proiectelor tehnice, caietelor de sarcini, contractelor de lucrări, ofertelor tehnice și graficelor de execuție aferente lucrărilor;
    - întocmirea necesarului de echipamente, materiale, utilaje și transport
    - transmiterea comenzilor pentru materiale și echipamente
    - colaborarea cu departamentul mecanizare/ transport pentru acoperirea necesarului de utilaje/ transport
    - centralizarea documentelor de calitate și avizelor de însoțire a materialelor care intră pe șantier
    - solicitarea laboratorului în timp util efectuarea determinărilor de laborator și asistarea la efectuarea acestora pe șantier
    - centralizarea rapoartelor de încercări emise de laborator
    - întocmirea jurnalului zilnic de șantier

    Alte informatii

    Oferta cuprinde pachet de beneficii format din:
    - salariul variabil în funcție de experiență
    - tichete de masă
    - primă anuală
    - plată chirie locuință
    - concediu de odihna în funcție de vechimea în muncă
    - laptop și telefon
    - mașină de serviciu - se poate folosi și în scop personal;
    - contract de muncă pe perioadă nedeterminată
    - școlarizare/ instruire internă

    plata chiriei locuinței se acordă conform unei proceduri interne și se asigură încă de la începutul perioadei contractuale; acest beneficiu nu schimba salariul brut agreat și vine ca un extra beneficiu;

    Beneficii

    • Bonus anual
    • Prima pentru relocare
    • Training-uri
    • Cursuri
    • Laptop
    • Telefon mobil
    • Masina de serviciu
    • Loc de parcare
    • Tichete de masa

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov, Ploiesti,

    Aplica fara CV
    7000 - 8000 RON NET / luna
    Hybrid

    Alt oras, Constanta,

    Vezi job-uri similare (161)