Supervizor Depozit

Angajator: Lactalis Group
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Import-Export
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 04.07.2024

    Grupul Lactalis este liderul pieței de produse lactate din România. Ne derulam operațiunile prin intermediul unui numar de 8 companii renumite pe piata românească: Albalact, Covalact, Lactate Harghita, Dorna Lactate, Raraul, Lactalis Romania, Lactalis Logistic și Parmalat, administrate prin intermediul unei structuri de conducere consolidată la nivel național. Avem un portofoliu impresionant de mărci și produse locale și internationale, recunoscute, indragite și intrate în obiceiurile de consum din ultimii 50 de ani ale consumatorilor români. În prezent avem un numar de 2200 de angajați, care lucrează în 5 fabrici moderne locate in Alba, Harghita, Covasna, Suceava si Ilfov, precum și în structurile de colectare de lapte, vânzări, depozitare și distribuție, cu acoperire în întreaga țară .

    Cerinte

    Minimum 3 ani de experiență în gestionarea operațiunilor de depozit, preferabil în industria alimentară sau a produselor lactate
    Studii superioare finalizate
    Cunoștințe solide despre sisteme de gestionare a depozitelor, inventar și logistică
    Abilități excelente de coordonare și leadership, cu experiență în gestionarea echipelor
    Capacitate de a lucra precis și organizat, cu atenție la detalii
    Permis de conducere categoria B

    Responsabilitati

    Coordonarea si organizarea activitatii depozitului, urmarirea depozitarii corespunzatoare a marfurilor
    Gestiunea marfurilor din depozit (intrari si iesiri), receptia ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄marfurilor si expeditia produselor catre clienti
    Asigurarea utilizarii eficiente a spatiului de depozitare
    Coordonarea activitatii de livrare marfa si mentinerea legaturii cu departamentul Transport&Distributie
    Monitorizeaza: evolutia stocului fizic si scriptic; termenele de valabilitate la produsele care se livreaza si stocul de marfa din depozit
    Participa la inventarierea periodica a stocului de marfa din depozit
    Intocmeste pontaje lunare pentru personalul din subordine

    Beneficii

    • Abonament medical
    • Training-uri
    • Cursuri
    • Abonament Bookster
    • Zile libere suplimentare
    • Laptop
    • Telefon mobil
    • Masina de serviciu
    • Tichete de masa
    • Tichete de vacanta
    • Tichete cadou

    Aplica fara CV
    3000 - 3300 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    BUCURESTI, Popesti Leordeni,

    Vezi job-uri similare (40)