Marketing Assistant

Angajator: ESX
Domeniu:
  • Marketing
  • Media - Jurnalism
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 06.07.2024

    Descopera cea mai mare retea de sali de fitness si centre sportive din Romania, deschisa oricarei persoane fizice, doar cu aplicatia ESX!

    ESX are o comunitate actuala de 200.000 de membri din peste 100 de orase din Romania, iar utilizatorii platformei au avut deja acces de peste 3 milioane de ori la salile partenere folosind aplicatia.

    Profita de beneficiile abonamentului lunar care iti ofera acces zilnic la aproximativ 500 de centre sportive si sali de fitness din peste 100 de orase din Romania.

    Indiferent daca alegi sa faci fitness astazi sau yoga maine, ESX iti ofera posibilitatea de a alege activitatea preferata. Simplu, rapid si eficient!

    Descarca acum aplicatia ESX si alege sa faci parte din cea mai mare comunitate de pasionati de fitness din Romania. Bucura-te de o experienta sportiva dinamica, avand la dispozitie cele mai bune sali si centre sportive din reteaua ESX din intreaga tara!

    Cerinte

    Diplomă de licență, de preferat în Marketing/Comunicare/Jurnalism/ASE

    Experiență de minim 1 an într-o poziție similară sau în domeniu

    Bună cunoaștere a limbii române (scris și vorbit)

    Atentie la detalii
    Dorința de a învața lucruri noi
    Lucru în echipa
    Flexibilitate, atitudine proactiva, orientare spre rezultate.
    Capacitate de prioritizare a task-urilor
    Operare PC: Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint)

    Responsabilitati

    Participarea la brainstorming-uri și sesiuni de planificare si comunicare a campaniilor;
    Asistarea departamentului de marketing în implementarea strategiilor și campaniilor;
    Implicarea la nivel creativ în dezvoltarea strategiilor de marketing;
    Relaționează cu agenția de creație, furnizorii și partenerii departamentului de marketing;
    Vine cu propuneri de microinfluenceri relevanți către managerul de marketing
    Ajuta la monitorizarea si gestionarea microinfluencerilor și urmărește facturarea lor corecta
    Ajută la căutarea și contactarea furnizorilor pentru organizarea evenimentelor interne, promo etc
    Participa la organizarea evenimentelor împreuna cu echipa de marketing
    Menținerea comunicării cu clienții și atragerea de noi clienți, relaționarea cu partenerii de business;
    Gestionarea contractelor cu furnizorii

    Alte informatii

    Ce oferim:

    Mediu prietenos cu multiple oportunități de dezvoltare a carierei;
    Salariu atractiv și compensații suplimentare anuale, în funcție de performanțele dumneavoastră și de sprijinul acordat echipei;
    Posibilitatea de a crește într-un cadru profesional;
    Abonament gratuit la sala de sport cu ESX;
    Și multe altele.

    Salariu

    3500 - 4500 RON

    Beneficii

    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Abonament medical
    • Abonament la sala sport
    • Training-uri
    • Cursuri
    • Teambuilding-uri / excursii
    • Petreceri/evenimente companie
    • Laptop
    • Telefon mobil

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (71)