Tehnician Mentenanta Automatizari Industriale (Electrician / Electromecanic))

Angajator: Trenkwalder Romania
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 06.07.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Noi suntem Trenkwalder, unul dintre cei mai puternici jucători ai pieței de HR din Europa Centrală și de Est. Atât obiectivele noastre, cât și acțiunile, vorbesc despre oameni, povești de succes și o piață a forței de muncă mai bună.

    Unde ne găsești:

    Sediul nostru din București:
    Calea Griviței nr. 82-98, Sector 1, București, Cod Poștal 010705

    Cerinte

    Candidatul Ideal

    Calificare profesionala - studii medii, profil tehnic absolvit - Electrician, Electromecanic, Automatizari;
    Cunostinte echipamente si utilaje tehnice cu automatizari complexe;
    Minimum 3 ani de zile experienta pe un post similar (mentenanta utilaje si echipamente);
    Atentie la detalii, experienta de munca cu standarde specifice domeniului tehnic/productiei;
    Permis auto - categorie B;
    Limba engleza: nivel mediu;
    Foarte bune abilitati de comunicare;
    Orientare catre solutii; respectarea termenelor limita.

    Responsabilitati

    Descrierea jobului

    Realizarea mentenantei preventive / programate la utilajele si echipamentelor din site;
    Intretinerea utilajelor si echipamentelor tehnice, conform graficului de mentenanta;
    Realizarea mentenantei corective;
    Examinarea alegerilor tehnice propuse si cautarea unor eventuale elemente complementare realizarii lor - propunerea de solutii tehnice si discutii in ceea ce priveste implementarea lor;
    Participarea la validarea alegerilor tehnice, la lucrarile de punere in functiune si la reglarea utilajelor si echipamentelor noi/reparate, aplicand tehnicile specifice;

    Alte informatii

    📍 Locație: Bucuresti - A1, km 19
    ⌚ Program: In schimburi - ture 2 2 3

    🤝🏻Compania oferă:
    - Pachet compensatoriu atractiv: salarizare in functie de experienta + tichete de masa + asigurare medicala + decontare combustibil transport

    Pentru detalii, poate chiar un interviu, trimiteti-mi un CV sau prin telefon/wapp la numarul de telefon 0720 011 971.

    Beneficii

    • Bonus anual
    • Abonament medical
    • Training-uri
    • Cursuri
    • Decontarea transportului
    • Plata / compensare ore suplimentare
    • Tichete de masa

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov, Popesti Leordeni,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Buftea,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (16)