Angajam urgent personal necalificat

Angajator: ASSA ABLOY
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 06.07.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    ASSA ABLOY is the largest global provider of intelligent locking solutions that offers safety and comfort necessary for end users.

    We improve our customers' lives through innovative products that offer comfort and security of goods and people.

    Cerinte

    Compania ASSA ABLOY Romania, producator de accesorii de feronerie pentru usi si ferestre, angajeaza personal NECALIFICAT (asamblare produse metalice, ambalare).

    Dacă nu ai calificare sau experiență, te învățăm noi!

    Cei interesati sunt rugati sa se prezinte la sediul societatii din str. Preciziei, nr. 5, sector 6, Bucuresti.

    Detalii la: 0756.142.203

    Responsabilitati

    Asamblare produse metalice si ambalare.

    Alte informatii

    Beneficii:
    Tichete masă 40 ron/zi
    Decont transport 80/135 ron
    Primă Paște și Crăciun 550 ron
    Prime copii 200 ron/1 Iunie/Mos Nicolae
    Prime vacanță vară 850 ron/
    1600 voucher
    Tichet cadou ziua salariatului 100 ron
    Abonament sevicii medicale

    Beneficii

    • Abonament medical
    • Decontarea transportului
    • Plata / compensare ore suplimentare
    • Tichete de masa
    • Tichete de vacanta
    • Tichete cadou

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (18)