UNIT MANAGER

Angajator: MR Executive Recruitment
Domeniu:
  • Retail - Comert
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Manager
    Orase:
  • Bacau
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 07.07.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    - experienta in coordonarea magazinelor si a personalului din subordine;
    - bune abilitati de comunicare;
    - bun organizator a activitatii magazinelor din subordine:
    - capacitate de analiza a rezultatelor;
    - monitorizarea atenta a stocurilor;

    Responsabilitati

    - optimizeaza activitatea magazinelor din aria alocata;
    - e responsabil ca toate magazinele din zona alocata sa atinga bugetul stabilit;
    - cifra de afaceri zilnica și surplusul pe fiecare magazin și pe zona coordonata sunt conform bugetului;
    - mentine costurile la minim și întotdeauna conform bugetului;
    - asigura eficiența și productivitatea magazinelor coordonate;
    - controleaza ca rulajul mărfurilor se efectuează în mod bine organizat și corect în conformitate cu procedurile stabilite;
    - decide cele mai sigure si eficiente cai de transport al marfurilor către/de la magazine, precum și între magazine, in vederea prevenirii furturilor sau altor cai de pierdere a bunurilor;
    - controleaza comenzile si furnizarile, pentru a asigura marfa în mod corect pentru magazine și să colaboreze cu Managerii Centrului de Sortare, pentru a se asigura că produsele sunt adecvate sezonului respectiv și conform standardelor de calitate;
    - este responsabil cu angajarea și instruirea angajaților competenţi si de incredere, in vederea formarii spiritului de echipa si a personalului bine organizat și motivat;
    - angajează şi pregăteşte sefii de magazine în conformitate cu legislatia in vigoare si conform normelor interne.

    Alte informatii

    - pachet salarial motivant;
    - asigurare medicala privata de la Signal Iduna;;
    - tichete de masa (25 lei pe zi);
    - masina si telefon de serviciu;
    - training specializat.

    Beneficii

    • Asigurare medicala
    • Training-uri
    • Tichete de masa

    Bacau, Iasi, Piatra Neamt,

    Bacau,

    Bacau,

    Vezi job-uri similare (9)