Angajăm Reprezentant Vânzări Zonal - Instalații Infrastructură

Angajator: GiGroup Romania
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Calarasi
  • Constanta
  • Satu-Mare
  • Actualizat la: 07.07.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Completarea formularului de cont nou pe hipo.ro dureaza doar 2 minute sau puteti importa datele din Linkedin sau Facebook pentru a rezolva si mai rapid.

    We #changelives! Descoperă oportunități globale cu GI Group Holding, un pionier în servicii HR care valorizează și promovează evoluția carierei tale.

    Parte a unei echipe de peste 6700 de specialiști prezenți în 34 de țări, noi ne angajăm să dezvoltăm piața muncii prin soluții inovatoare și personalizate. Alege să lucrezi într-un mediu care apreciază valoarea personală și profesională.

    Construiește-ți cariera cu noi! Contactează-ne pentru a explora cum te putem ajuta.

    Cerinte

    GI Group România angajează "Reprezentant Vânzări Zonal - Instalații Infrastructură" pentru clientul său, lider de piață în domeniul instalațiilor și a produselor PVC.

    Profilul căutat:

    Studii superioare finalizate, preferabil domeniul ethnic;
    Experiență relevantă în vânzarea materialelor de construcții/instalații;
    Permis de conducere categ. B și disponibilitate pentru deplasări în județele alocate;
    Abilități de utilizare a pachetului MS Office (Word, Excel, PPT, Outlook) nivel mediu;
    Orientare spre client și atingerea obiectivelor;
    Abilități de comunicare și relaționare;
    Abilități de organizare și planificare.

    Responsabilitati

    Descrierea jobului

    Dezvoltă relații comerciale pentru linia de business Instalații încălzire în pardoseală;
    Prezintă și promovează produsele companei către clienți, proiectanți și constructori;
    Îndeplinește obiectivele de vânzări pentru zona alocată;
    Analizează piața, identifică și propune noi oportunități pentru creșterea vânzărilor;
    Negociază și implementează termenii contractuali, conform limitei de competență;
    Colaborează cu echipa și departamentele implicate în realizarea obiectivelor.

    Alte informatii

    Beneficii:

    Salariu motivant, negociabil în funcție de experiență;
    Bonusuri din vânzări;
    Tichete de masă, tichete cadou/ de cultură;
    Prime de sărbători și evenimente speciale;
    Mașină, laptop și telefon de serviciu;
    Asigurare de viață/accidente;
    Dezvoltare profesională, participarea la programe de instruire și perfecționare;
    Stabilitate într-o companie cu peste 125 de ani de tradiție.

    5000 - 6000 RON NET / luna
    Constanta, Mangalia, Medgidia,

    Aplica fara CV
    Buzau, Constanta, Galati,

    Aplica fara CV
    Remote

    Vezi job-uri similare (7)