Asistent vanzari

Angajator: Trenkwalder Romania
Domeniu:
  • Retail - Comert
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 03.09.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Noi suntem Trenkwalder, unul dintre cei mai puternici jucători ai pieței de HR din Europa Centrală și de Est. Atât obiectivele noastre, cât și acțiunile, vorbesc despre oameni, povești de succes și o piață a forței de muncă mai bună.

    Unde ne găsești:

    Sediul nostru din București:
    Calea Griviței nr. 82-98, Sector 1, București, Cod Poștal 010705

    Cerinte

    Minim 18 ani
    Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții
    Flexibilitate și adaptabilitate într-un mediu dinamic
    Experiența în vânzări este un avantaj, dar nu obligatorie!

    Responsabilitati

    Asistarea clienților în găsirea produselor dorite și oferirea de recomandări bazate pe nevoile și preferințele acestora
    Gestionarea procesului de vânzare, inclusiv scanarea produselor, gestionarea plăților și emiterea chitanțelor
    Participarea la inventare periodice și raportarea eventualelor discrepanțe
    Aranjarea atractivă a produselor pe rafturi și în vitrine, conform standardelor de merchandising ale companiei

    Locatie: Bucuresti - Orhideea - Vitan - ParkLake - Cotroceni - MegaMall - Promenada

    Salariu

    3000 - 3400 RON

    Beneficii

    • Abonament medical
    • Training-uri
    • Decontarea transportului
    • Plata / compensare ore suplimentare
    • Program de lucru flexibil
    • Tichete de masa

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    3000 - 7000 RON NET / luna
    BUCURESTI, Ilfov,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (72)