Analist Transporturi

Angajator: Grup Cris-Tim
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Transporturi
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Ilfov
  • Actualizat la: 08.09.2024

    Recrutăm cu Grijă pentru oameni, investim în resursa umană, dezvoltăm echipe, ne păstrăm astfel promisiunea făcută clienților și partenerilor noștri, aceea de avea mereu produse și servicii de calitate!

    Cerinte

    Ce cautam?
    O persoana pozitiva si optimista cu foarte bune abilitati de comunicare, dinamism, adaptare usoara la schimbare, initiativa, empatie, atitudine pozitiva si o conduita corecta, civilizata fata de toate persoanele cu care intra in contact.

    Ce ne dorim de la tine?
    Experienta la un loc de munca cu responsabilitati similare (analize, raportari) constituie avantaj
    Cunostintele sau experienta in transporturi constituie avantaj
    Cunostinte excelente de Microsoft Office: Word, Excel, Outlook– la nivel avansat
    Minim Studii medii

    Responsabilitati

    ce vei face tu?

    Intocmirea rapoartelor si analizelor conform cu nevoile departamentului
    Mentinerea si gestionarea relatiilor cu furnizorii de carburant
    Asigurarea respectarii termenelor de livrare si a standardelor de calitate

    Alte informatii

    Ce iti oferim?
    Un job intr-o companie de renume
    Posibilitatea de a te dezvolta
    Stabilitate
    Contract pe perioada nedeterminata
    Posibilitatea de avansare
    Instrumente de lucru performante
    Pachet salarial motivant, compus din salariu fix + bonus in functie de performanta
    Decont transport
    Abonament medical
    Pachete de beneficii conform politici de resurse umane
    Grija pentru oameni

    Cine suntem noi?
    Compania noastră, pe langa numele atat de cunoscut cu care ne mandrim si eticheta curata, este si un grup integrat din punct de vedere organizațional, cu 2600 de angajați, care activează și performează în toate liniile de business-producție de preparate din carne, preparate din lactate, ready meal, fermă de animale, podgorie, ospitalitate si firmă de contrucții civile/industriale.
    Cea mai importantă valoare pe care o avem, o apreciem și o prețuim sunt oamenii, Oamenii Cris-Tim, echipa!

    Beneficii

    • Abonament medical
    • Training-uri
    • Decontarea transportului
    • Catering / decontarea mesei de pranz
    • Discount produse companie /companii partenere
    • Teambuilding-uri / excursii
    • Laptop
    • Telefon mobil
    • Loc de parcare

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (8)