Operator Recepție - Livrare - sediul Balotesti

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Help Net Farma active.

Vezi toate job-urile Operator Recepție - Livrare - sediul Balotesti active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Help Net Farma
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Balotesti
  • Actualizat la: 08.08.2024

    Help Net este organizația care știe că succesul depinde în primul rând de oamenii pe care îi are și de calitatea serviciilor oferite pacienților.
    În echipa Help Net, valorile care ne ghidează sunt: ​​respect, inițiativă, încredere și responsabilitate. Dacă te identifici cu aceste valori și crezi în Bine, te asteptăm in echipa Help Net.

    Vino la Bine! Construiește-ți o carieră din a face bine!

    Cerinte

    Absolvent sudii medii;
    Minimum 1 an experiență profesională într-o pozitie similară constituie un avantaj;
    Cunoștințe operare MsOffice;
    Atentie la detalii, punctualitate, adaptabilitate, spirit de echipă.

    Responsabilitati

    Întocmirea Formularului de recepție pentru produsele aprovizionate;
    Asigurarea disponibilității buletinelor de analiză pe site-ul dedicat;
    Verificarea corectitudinii efectuării procesului de reîncărcare a zonei de picking, tipărirea și predarea listelor de reîncărcare;
    Participarea la verificarea produselor aferente comenzilor colectate în vederea livrării;
    Verificarea finalizării tuturor comenzilor și tipărirea avizelor aferente acestora;
    Întocmirea și tipărirea etichetelor de expediție pentru paleți în vederea livrării;
    Completarea documentelor de transport în vederea expedierii coletelor;
    Înștiințarea Warehouse Coordinator în cazul în care identifică comenzi neprocesate/ neînchise;
    Participarea la procesul de inventariere al produselor din portofoliul El Pharma Romania.

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Abonament medical
    • Asigurare de viata
    • Training-uri
    • Cursuri
    • Tichete de masa

    Balotesti,

    Aplica fara CV
    3000 - 7000 RON NET / luna
    BUCURESTI, Ilfov, Balotesti,

    Balotesti,

    Vezi job-uri similare (5)