Inginer Productie (Automotive)

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Trenkwalder Romania active.

Vezi toate job-urile Inginer Productie (Automotive) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: Trenkwalder Romania
Domeniu:
  • Inginerie
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 11.08.2024

    Noi suntem Trenkwalder, unul dintre cei mai puternici jucători ai pieței de HR din Europa Centrală și de Est. Atât obiectivele noastre, cât și acțiunile, vorbesc despre oameni, povești de succes și o piață a forței de muncă mai bună.

    Unde ne găsești:

    Sediul nostru din București:
    Calea Griviței nr. 82-98, Sector 1, București, Cod Poștal 010705

    Cerinte

    • Studii superioare tehnice cu calificare specifică
    • Minim 3 ani în activitatea de producție
    • Minim 1 an în activitatea de desfacere și lansare în producția pentru automotive
    • Cursuri de specializare în domeniu
    • Tehnica și tehnologia producției de arcuri din sârmă
    • Cunoașterea pieței specifice domeniului de activitate al companiei
    • Abilități de negociere
    • Cunoștințe de limba engleză nivel mediu/avansat
    • Abilități de utilizare PC (Word, Excel, Internet, SAP, etc.)

    Responsabilitati

    • Definește și validează parametrii de proces pentru toate procesele de productie, astfel încât să fie îndeplinite cerințele clientului;
    • Înregistrează, actualizează și verifică fișele parametrilor de proces;
    • Instruieste operatorii penru ca aceștia să cunoască modul de lucru pentru toate procesele din tehnologia de execuție;
    • Coordonează și realizează validarea produselor noi și menține legătura cu echipa de proiect cu scopul de a implementa procese stabile în producția de serie;
    • Se asigură că sunt implementate cerințele de standardizare a spațiului de producție respectând procedurile interne și standardele 5S;
    • Realizează validarea echipamentelor noi din zona de responsabilitate. Comanda, preia și califică echipamentele de producție de la furnizorul de echipamente, să corespundă standardelor companiei si sa fie conforme cu cerințele prestabilite;
    Emite, actualizează și după caz aprobă proceduri și instrucțiuni de lucru;

    Alte informatii

    Beneficii:
    • Oportunități de dezvoltare profesională într-un mediu dinamic
    • Pachet salarial atractiv
    • Beneficii suplimentare și facilități de lucru moderne

    Dacă îndeplinești cerințele de mai sus, te rog sa imi trimiti CV-ul tau si hai sa stam de vorbă!

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (91)