Lucrator comercial cu atributii de Casier_Metro Cluj

Angajator: METRO Romania
Domeniu:
  • Retail - Comert
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Cluj Napoca
  • Actualizat la: 08.09.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    METRO is a championing Independent Business. For the fourth consecutive year, we are certified as "Top Employer 2024", a certification that places us in the top of the best employers in Romania and Europe. As an international leader in wholesale and METRO's largest sales line, we are passionate about supporting the growth of over 24 million customers, which means 24 million different challenges, ambitions and dreams. We are more than just a supplier; we are trusted relationship builders who understand and anticipate our customers' needs. We have unique food expertise, an outstanding global perspective and decades of experience to ensure they have the best products, services and technologies to succeed. Our team is focused on success, so we look confidently to the future. Our global employer branding campaign "Shape the M" is a recognition of the contribution each METRO Romania employee makes to the success of the company.

    Cerinte

    Calificari:

    Poti fi si tu #METROCHAMPION, daca:
    o Iti place sa lucrezi cu clientii si sa le fii de ajutor;
    o Esti organizat, atent si dai dovada de responsabilitate tn privinta activitatilor zilnice;
    o Doresti sa inveti ce inseamna munca cu sortimente variate si clienti diversi din mediul business;

    Responsabilitati

    Descrierea locului de munca:

    o Servesti cu profesionalism si amabilitate clientii, indrumandu-i spre cele mai potrivite alegeri;
    o Receptionezi marfurile, aprovizionezi suprafata de vanzare cu articolele aflate in stoc si participi la inventarierera acestora;
    o Incasezi platile si emiti facturile pentru marfa achizitionata de catre clienti;
    o Verifici caracteristicile produselor - termenele de valabilitate si pretul;
    o Colectezi marfa din raioane, conform comenzilor de la clienti

    Alte informatii

    Informatii suplimentare:

    Suntem pregatiti sa te antrenam si sa te recompensam ca pe un #METROCHAMPION:
    o Pranzul si vacanta sunt asigurate de noi prin tichete de masa si prima de vacanta;
    o Sanatatea ta este o prioritate pentru noi, de aceea beneficiezi de asigurare medicala privata;
    o Performanta ta este rasplatita prin bonusuri de echipa sau individuale;
    o Primesti zile suplimentare de concediu pentru diverse ocazii;
    o Ai acces la consiliere psihologica, financiara si juridica pentru tine si familia ta;
    o Ai prime de Sarbatori si pentru diferite ocazii ( Craciun, Paste, 1 Iunie);
    o Primesti bonus de recomandare pentru noi #METROCHAMPIONS pentru echipa noastra;
    o Beneficiezi de reduceri la abonamente medicale si sportive;
    o Apreciem stabilitatea si o premiem cu zile suplimentare de concediu si bonusuri de fidelitate;

    Aplica fara CV
    Cluj Napoca, Job national

    Aplica fara CV
    Cluj Napoca,