Inginer Proiectant Producție Publicitară

Angajator: Konem Invest
Domeniu:
  • Arhitectura - Design - Proiectare
  • Inginerie
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Brasov
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 08.09.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Konem Invest is an HR Consulting boutique firm, with a team of passionate and enthusiastic experts.  Our clients enjoy the kind of personal service and price sensitivity we are able to offer as a small compan

    Cerinte

    Cerințe

    - licențiat sau cu experiență echivalentă în Inginerie Mecanică sau diplomă tehnică relevantă
    - capacitate utilizare avansată a programelor de modelare, proiectare 3D și randare, utilizarea Solid works, Solid edge, ACAD constituie un avantaj
    - gândire tehnică și capacitate de realizare a mai multor sarcini de lucru în paralel
    - atenție la detalii, viteză de reacție, viteză și acuratețe în execuție
    - creativitate, spontaneitate
    - capacitatea de a lucra sub presiunea timpului
    - cunoștințe de limbă engleză
    - 2 – 3 ani experiență profesională în domeniul proiectării sau producției, într-o firmă de profil constituie avantaj

    Responsabilitati

    Responsabilități

    - realizează proiectul în toate fazele acestuia: proiectare și documentație tehnică - desene (fișiere) de execuție și necesar materiale
    - realizează instrucțiunile de asamblare
    - gestionează mai multe proiecte complexe în același timp
    - realizează proiectele astfel încât să îndeplinească parametrii de producție, tehnici și agreați cu clientul
    - finalizează proiectele cu respectarea bugetului și a termenului limită agreat
    - oferă suport tehnic departamentului producție

    Alte informatii

    Oferta noastră

    - salariu motivant, în funcție de experiență
    - posibilitatea de a vă dezvolta profesional într-un mediu dinamic, cu activitate diversă și posibilități reale de promovare
    - contract de muncă pe perioadă nedeterminată; oferim stabilitate fiind o companie cu vechime în domeniu

    Konem Invest recrutează pentru Cool Promotions, o companie de producție publicitară specializată în producția de standuri expoziționale.

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Konem Invest. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Konem Invest >>

    Aplica fara CV
    Brasov,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Brasov, Slatina,

    Aplica fara CV
    Brasov,

    Vezi job-uri similare (7)