Ambalator Manual

Angajator: Job Consult
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Cluj Napoca
  • Actualizat la: 08.09.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Job Consult este o agenție de recrutare la nivel național, cu bazele în Cluj-Napoca. Ofertele de joburi sunt diverse, de la muncitori necalificați pana la poziții în învățământ, ingineri, PM sau directori.

    Cerinte

    -Experiență anterioară în domeniul ambalării sau a confecțiilor metalice reprezintă un plus.
    -Abilități bune de comunicare și ascultare.
    -Atitudine pozitivă și dorință de a se implica activ în procesul de producție.
    -Rezistență la efort fizic și capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic.

    Responsabilitati

    -Ambalare și Sortare: Ambalarea manuală a produselor conform standardelor și cerințelor specifice. Sortarea marfurilor în funcție de specificațiile date.
    -Respectarea Programului: Asigurarea respectării strict a programului de lucru stabilit prin contractul de muncă.
    -Ore Suplimentare: Disponibilitatea pentru ore suplimentare în caz de necesitate, acestea fiind plătite conform reglementărilor în vigoare.
    -Eficiență în Munca: Realizarea în timp util a sarcinilor trasate, menținând un ritm constant și o calitate ridicată a ambalajului.
    -Colaborare în Echipă: Aptitudini de colaborare și integrare în colectiv, contribuind la un mediu de lucru pozitiv și eficient.
    -Învățare Continuă: Dorința de a învăța și de a se adapta la sistemul intern al companiei în ceea ce privește impachetarea și sortarea marfurilor.

    Alte informatii

    Program de lucru
    - Luni - Vineri, 6:00 - 14:50 sau 7:00 - 15:30 si posibiliteatea la ore suplimentare luni si vineri (ore platite dublu)

    Beneficii:
    -Pachet salarial competitiv.
    -Oportunități de avansare în cadrul companiei.
    -Mediu de lucru prietenos și profesionist.

    Aplica fara CV
    Cluj Napoca,