Picker Depozit

Angajator: Trenkwalder Romania
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Retail - Comert
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Ilfov
  • Actualizat la: 08.09.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Noi suntem Trenkwalder, unul dintre cei mai puternici jucători ai pieței de HR din Europa Centrală și de Est. Atât obiectivele noastre, cât și acțiunile, vorbesc despre oameni, povești de succes și o piață a forței de muncă mai bună.

    Unde ne găsești:

    Sediul nostru din București:
    Calea Griviței nr. 82-98, Sector 1, București, Cod Poștal 010705

    Cerinte

    Compania pentru care recrutăm este un lider în vânzările de produse de papetărie și birotică, își extinde echipa și caută Pickeri dedicați și motivați pentru a se alătura echipei din depozit.

    Cerințe:

    Experiență anterioară în activități similare (depozit, picking) constituie un avantaj.
    Atenție la detalii și capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic.
    Abilitatea de a ridica și manevra produse de diferite greutăți.

    Responsabilitati

    Responsabilități:

    Colectarea și ambalarea produselor conform comenzilor clienților.
    Verificarea și asigurarea corectitudinii produselor selectate.
    Scanarea de produse.
    Organizarea și menținerea ordinii în depozit.
    Colaborarea cu echipa pentru a asigura un flux eficient al comenzilor.

    Ce îți oferim noi?

    Un mediu de lucru prietenos și relaxat, unde umorul și buna dispoziție sunt la ele acasă.
    O echipă de profesioniști pasionați, gata să te sprijine și să-ți aprecieze ideile;
    Salariu atractiv și beneficii pe măsură;
    Dacă transportul reprezintă o problemă, nu-ți face griji! Ne ocupăm noi de tot - fie îți asigurăm transportul, fie îți decontăm cheltuielile;
    Salariu se dă în funcție de experiență;
    Tichete de masă 35 Ron/Zi;
    Bonusuri lunare garantate în valoare de 500 de RON;
    Program de lucru într-un singur schimb: L-V-8:30-17:30.

    Dacă ești o persoană responsabilă, organizată și îți dorești să faci parte dintr-o echipă de succes, așteptăm cu interes CV-ul tău! Abia așteptăm să te cunoaștem! 😊

    Salariu

    2400 - 2900 RON

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Training-uri
    • Certificari/Atestate
    • Petreceri/evenimente companie
    • Tichete de masa

    Aplica fara CV
    3000 - 3300 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    2700 - 3500 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (156)