Contabil Șef

Angajator: Konem Invest
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: peste 5 ani experienta
    Orase:
  • Brasov
  • Actualizat la: 08.09.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Konem Invest is an HR Consulting boutique firm, with a team of passionate and enthusiastic experts.  Our clients enjoy the kind of personal service and price sensitivity we are able to offer as a small compan

    Cerinte

    Cerințe:

    - Studii în Contabilitate, Finanțe sau domeniu conex
    - Minim 5 ani experiență într-un rol financiar strategic
    - Cunoaștere aprofundată a principiilor financiare
    - Abilitatea de a analiza date financiare complexe
    - Identificare tendințe și oportunități de creștere
    - Comunicare eficientă în română și engleză
    - Familiaritate cu software de contabilitate
    - Abilitate de lucru independent și în echipă

    Responsabilitati

    Responsabilități:

    - Dezvoltarea și implementarea strategiilor financiare
    - Supravegherea pregătirii și analizei situațiilor financiare
    - Analiza datelor pentru tendințe și riscuri
    - Inițiative de reducere a costurilor
    - Consiliere financiară pentru management
    - Rapoarte financiare concise
    - Relații cu auditorii
    - Respectarea reglementărilor financiare

    Alte informatii

    Beneficii:

    - Pachet salarial și de beneficii competitiv
    - Oportunitatea de a lucra într-o companie dinamică și orientată către creștere
    - Posibilitatea de a contribui semnificativ la succesul companiei

    Konem Invest este partenerul de recrutare pentru acest proiect. Konem Invest și clientul susțin egalitatea de șanse și oferă șanse echitabile tuturor candidaților pentru rolul de interes. În niciun caz Konem Invest și clientul nu vor permite vreun act de discriminare și lipsă de demnitate în relația cu candidații. Konem Invest va asigura un proces de recrutare adecvat, bazat pe competențele profesionale și pe rolurile și responsabilitățile postului vacant.

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Konem Invest. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Konem Invest >>

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Timisoara,

    Vezi job-uri similare (370)