Operator platforma E-Commerce

Angajator: Unic Brands
Domeniu:
  • Internet - eCommerce
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 08.09.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Înființată in anul 2009, societatea Unic Brands deține dreptul exclusiv de a opera magazinele monobrand Guess si Liu Jo pe teritoriul României.

    Cerinte

    Experienta anterioara in logistica si/sau administrarea platformelor e-commerce.
    Cunoștințe solide in utilizarea platformelor e-commerce (ex. WooCommerce, Shopify, Magento etc.).
    Abilități tehnice pentru a efectua modificari minore de tema.
    Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic si de a se adapta rapid la schimbări.
    Abilități excelente de comunicare si rezolvare a problemelor.
    Abilități organizationale excelente si atenție la detalii.
    Abilitatea de a gestiona prioritățile si a lucra eficient sub presiune.

    Responsabilitati

    Administrarea platformei e-commerce (modificari de tema, adaugarea si actualizarea produselor).
    Asigurarea functionalitatii si aspectului optim al site-ului.
    Optimizarea experientei utilizatorilor pe site.

    Alte informatii

    Pachet salarial atractiv.
    Oportunitatea de a lucra intr-o echipa dinamica si prietenoasa.
    Posibilități de dezvoltare profesională si creștere in cadrul companiei.
    Mediu de lucru stimulant si proiecte interesante.
    Descrierea companiei
    Înființată in anul 2009, societatea Unic Brands deține dreptul exclusiv de a opera magazinele monobrand Guess, Liu Jo si Stefanel pe teritoriul României.
    Magazinele Guess sunt deschise in momentul de fata in București (Băneasa Mall, Promenada Mall, Mega Mall, Fashion House Outlet Militari si Fashion House Outlet Pallady), in Constanta (City Park), in Cluj Napoca (Iulius Mall), Timișoara (Iulius Mall), Iași (Palas Mall), Brasov (Afi Brașov) si Sibiu (Promenada Mall). Magazinele Liu Jo sunt deschise in momentul de fata in București (Baneasa Shopping City, Promenada Mall, Fashion House Outlet - Militari), Iași (Palas Mall), Cluj Napoca (Iulius Mall) si Timișoara (Iulius Mall). Magazinele Stefanel sunt deschise in momentul de fata de Bucuresti (Baneasa Mall) si Brașov (Afi Brașov).

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (6)