Inginer Service

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Evolve today active.

Vezi toate job-urile Inginer Service active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: Evolve today
Domeniu:
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Alba Iulia
  • Hunedoara
  • Sibiu
  • Actualizat la: 21.08.2024
    Remote work: Remote

    At Evolve today we offer complex Human Resources services, from business consulting to headhunting and recruitment. We have extensive experience in finding talented professionals, for a variety of industries, especially in the IT sector.
    We started with a dream: to create a Human Resources company with a strong, unique profile on the market, deeply shaped by our core values: commitment to performance, professionalism, a balanced approach and deep satisfaction for our clients.
    From that moment, we nurtured special relationships and we continuously evolved, being flexible, but staying true to our values. We aim higher and higher and we invite you to EVOLVE with us!

    Cerinte

    Pentru partenerul nostru, o companie care activează pe piața echipamentelor industriale, pozitionandu-se ca furnizor pentru a mai mult de 90 de branduri de renume , suntem in căutarea unui Inginer service.

    Din acest rol te vei ocupa operațiunile de service pentru echipamentele aflate in aria de activitate: spălătorii auto, mașini de curățenie si automatizări industriale, atașamente si accesorii hidraulice, etc.

    Locații: București, Pitești, Ploiești, Buzău, Urziceni, Alba, Sibiu, Hunedoara.

    Profil candidat:

    Experiența de minim 3 ani pe o poziție de tehnician service sau consultant tehnic;
    Studii: minim studii de specialitate (profesional/liceu sau universitare) în domeniul electric electrotehnic, hidraulica, mecanica, mașini si utilaje (studii intr-unul din aceste domenii);
    Cunoștințe minime privind domeniul tehnic (automatizări, motorizare, hidraulica-pneumatica...);
    Cunoștințe minime din aria echipamentelor si utilajelor industriale;
    Cunoștințe generale de managementul proiectelor;
    Cunoștințe minime de limba engleza si/sau germana;
    Permis de conducere cat. B;
    Abilități excelente de comunicare si relaționare;
    Orientat către rezultate si eficienta;
    Capacitate ridicată de analiză si soluționare situații critice;
    Capacitatea de a lucra independent;
    Comunicativ, deschis, politicos;
    Energic si inovativ;
    Managementul timpului;
    Capacitatea de a lua inițiativa
    Cunoștințe minime MS Office;

    Responsabilitati

    Efectuarea operațiunilor de montaj, punere in funcțiune, lucrări de mentenanță si service la echipamentele aflate in aria de activitate (Spălătorii Auto, Mașini de curățenie si Automatizări Industriale, atașamente si accesorii hidraulice, etc...);
    Punere in funcțiune si asigurare operații de mentenanța si service la mașini de curățenie industriala (pompe de presiune, mașini de frecat si aspirat pardoseli, aspiratoare, etc...);
    Constituie avantaj familiarizarea cu utilaje de ridicat (încărcătoare, stivuitoare, transpalete, platforme, etc);
    Întocmește documente (procese verbale de predare-primire, punere in funcțiune, devize pentru lucrările de service, comenzi de piese);
    Se deplasează si executa lucrări service la instalațiile aflate in portofoliu.

    Alte informatii

    Beneficii:

    Salariu motivant +Bonusuri de performanta
    Traininguri si suport tehnic
    Posibilitatea de a face parte dintr-o industrie dinamica și plina de oportunitati
    Mașina de serviciu.

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Training-uri
    • Masina de serviciu

    Hunedoara,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov, Sibiu,

    Arad, Hunedoara, Timisoara,

    Vezi job-uri similare (18)