PPC Specialist

Angajator: Metropolitan Residence
Domeniu:
  • Imobiliare - Real Estate
  • Internet - eCommerce
  • Vanzari
  • Tip job: part-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 08.09.2024
    Remote work: Hybrid

    METROPOLITAN este lider în dezvoltarea proiectelor imobilare din București. Misiunea noastră vizează dezvoltarea unor proiecte inovatoare, folosindu-ne de cele mai înalte cerințe de calitate și, în același timp, suntem atenți și la mediul înconjurător. Construim pentru clienții noștri și, mai mult decât atât, le îmbunătățim calitatea vieții și îi asigurăm de suportul nostru permanent printr-o relație de parteneriat. Dovada succesului nostru constă în miile de familii mulțumite de casele construite de noi. Încă din 2010 am construit mai mult de 3.000 de apartamente. Valoarea totală de piață a proiectelor imobiliare dezvoltate de noi se ridică la 170 milioane de euro.

    Cerinte

    Cerinte:

    Cel puțin 2 ani experiență pe postul de PPC Specialist;
    Obligatoriu Know-how în Google Ads și Facebook Ads; know-how în LinkedIn Ads și TikTok Ads sunt un bonus apreciat;
    Experienta in crearea de continut pentru paginile de social media ale companiei.
    Experiență pe zona de customer care.
    Dorință să rămână la curent cu toate noutățile
    Dorință de a se autodepăși, abilitatea de a avea autonomie și își dorește să o păstreze
    Competențe în planificare, organizare, creativitate și inițiativă;

    Responsabilitati

    Responsabilitati:

    Cercetare privind piata imobiliarelor de lux, segmentul de clienti careia se adreseaza, atingerea obiectivelor propuse prin campaniile de ads pe care le creezi;
    Propunerea și implementarea de strategii de paid ads, conform tendintelor pietei;;
    Supervizarea rezultatelor campaniilor de promovare și transmiterea rapoartelor către beneficiari;
    Oferirea de suport și consultanță in ce priveste bugetul prognozat pentru campaniile platite;
    Crearea de continut pentru paginile de social media ale companiei: posts, reels, stories, articole publicitare foto-video

    BUCURESTI,

    Hybrid

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (51)