Team Leader - Customer Support cu o limbă străină

Angajator: Trenkwalder Romania
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 08.09.2024

    Noi suntem Trenkwalder, unul dintre cei mai puternici jucători ai pieței de HR din Europa Centrală și de Est. Atât obiectivele noastre, cât și acțiunile, vorbesc despre oameni, povești de succes și o piață a forței de muncă mai bună.

    Unde ne găsești:

    Sediul nostru din București:
    Calea Griviței nr. 82-98, Sector 1, București, Cod Poștal 010705

    Cerinte

    Dacă ești un bun vorbitor de limba germană, portugheză sau franceză (nivel C1), ai experiență relevantă în customer service/ call center și studii medii finalizate este posibil ca tu să fii noul nostru coleg!

    Responsabilitati

    Ce vei face?
    - Vei gestiona o echipă de aproximativ 10 colegi la fel de bucuroși ca și tine și îi vei îndruma în materie de activitate și procese.
    - Vei întocmi anumite rapoarte de specialitate
    - Vei evalua performanța la nivel de echipă
    - Vei interveni, acolo unde este cazul, la nivel de productivitate

    Salariu

    5900 - 7500 RON

    Beneficii

    • Abonament medical
    • Decontarea transportului
    • Tichete de masa

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (171)