Cris-Tim angajeaza Sofer distributie Mogosoaia

Angajator: Grup Cris-Tim
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 08.09.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Recrutăm cu Grijă pentru oameni, investim în resursa umană, dezvoltăm echipe, ne păstrăm astfel promisiunea făcută clienților și partenerilor noștri, aceea de avea mereu produse și servicii de calitate!

    Cerinte

    Studii liceale sau scoala profesionala;
    Permis de conducere, categoria B;
    Experienta profesionala minim 2 ani;
    Experienta in sistemul de distributie alimentara constituie avantaj;
    Disponibilitate la efort fizic mediu;
    Disponibilitate la program flexibil, punctual, amabil, atent, sociabil si comunicativ

    Responsabilitati

    Gestionarea marfii si a ambalajelor preluate pe durata transportuluila si de la client, inclusiv asigurarea securitatii acestora;
    Livrezi comenzile, conform rutei stabilita si redarea marfii clientului;
    Completarea si predarea la casieria unitatii, la intoarcerea din ruta de distributie , a documentelor care insotesc marfa (facturi, avize);
    Incasezi contravaloarea marfurilor pentru facturile cu plata la livrare;
    Predarea la casieria depozitului/centrului logistic pe baza de borderou a incasarilor numerar si a instrumentelor de plata preluate de la client sau agentii de vanzari;
    Intreti autoturismul, raspunzi de masina preluata si de dotarile acesteia, de igienizarea zilnica si de starea tehnica a acestea;
    Utilizarea instalatiei de frig de pe masina in parametrii de temperature stabilit precum si consemnarea acestora in rapoartele specifice;
    Completarea corecta a foii de parcurs si a diagramei de miscare a masinii;
    Preluarea si predarea documentelor incredintate agentilor de vanzari;
    Respectarea traseului de livrare si traseului de revenire la punctul de lucru;
    Respecti cu strictete procedurile de lucru ale companiei.

    Alte informatii

    Un job intr-o companie de renume
    Posibilitatea de a te dezvolta
    Stabilitate
    Contract pe perioada nedeterminata
    Masa zilnica
    Pachete de mezeluri 6 Kg pe luna
    Posibilitatea de avansare
    Instrumente/utilaje de lucru performante
    Pachet salarial motivant, (compus din salariu fix + bonus in functie de performanta)
    Abonament medical
    Pachete de beneficii conform politici de resurse umane
    Grija pentru oameni

    Salariu

    3500 - 4000 RON

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Plata / compensare ore suplimentare

    Aplica fara CV
    2700 - 3500 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    BUCURESTI, Ilfov,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Voluntari, Afumati,

    Vezi job-uri similare (124)