Inginer execuție instalații electrice

Angajator: PORR Romania
Domeniu:
  • Constructii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Constanta
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 08.09.2024
    Scurta descriere a companiei

    Cine suntem noi?

    PORR Construct România face parte din grupul internațional PORR cu sediul principal în Viena, Austria. Suntem una dintre cele mai importante companii de construcții din Europa, cu peste 150 de ani de experiență. Principalele noastre domenii de activitate sunt construcțiile de clădiri și proiectele de infrastructură. Seriozitate. Umăr la umăr. Apreciere. Pasiune. Spirit de pionierat. Acestea sunt cele cinci principii ale PORR care ne definesc și ne diferențiază ca echipă.

    Cerinte

    Studii superioare de specialitate (profil electric, energetic, etc.)
    Experiență de minim 5 ani într-un rol similar
    Competențe ︊︍︇︌︋︍︀︄​︂︆︄︃​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎foarte bune de operare calculator și cunoașterea softurilor specifice
    Cunoștințe de limba engleză- nivel conversațional
    Capacitate de decizie și inițiativă în acțiuni
    Bune abilități de comunicare
    Flexibil în gândire

    Responsabilitati

    Organizarea, coordonarea și controlul lucrărilor în execuție
    Planificarea și verificarea activității personalului din subordine
    Participarea la punerea ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︃în funcțiune a instalațiilor executate
    Participarea la diagnosticarea cauzelor avariilor sau a funcționării deficitare a instalațiilor
    Planificarea activităților și anticiparea necesităților de resurse umane și materiale pentru șantier

    Alte informatii

    Beneficiile tale
    Program flexibil Servicii medicale - abonament privat de servicii medicale
    Oferte personalizate - 7card; Bookster; Parteneriate bancare
    PORR Academy - academie internă pentru cursuri de pregătire
    Programe pentru dezvoltarea personală și profesională

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Constanta, Ilfov,

    BUCURESTI, Cluj Napoca, Constanta,

    9000 - 10000 RON NET / luna