Agent Back Office cu Limba Spaniola

Angajator: Randstad Romania
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 08.09.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Randstad este lider global în recrutare și gestionare de personal. Încă din 2016, suntem prezenți pe piața din România, în București și în Slatina. Având un număr de peste 130 de consultanți, peste 300 de clienți activi și minim 3000 de angajări pe an, contribuim la evoluția pieței muncii din România și ne apropiem de obiectivul nostru global de a impacta pozitiv viața profesională a oamenilor care au nevoie de un loc de muncă până în 2030.

    Cerinte

    Fluență în limba spaniolă (scris și vorbit).
    Abilități excelente de comunicare și atenție la detalii.
    Pasiune pentru jocuri și dorința de a învăța mai multe despre industria gaming-ului.
    Abilități tehnice de bază și dorința de a rezolva problemele într-un mod eficient și prietenos.
    Disponibilitate de a lucra de la sediul nostru.

    Responsabilitati

    Ce vei face:
    Oferi suport pentru utilizatorii platformei noastre de jocuri prin intermediul e-mailului și chat-ului.
    Gestiona și rezolva diverse solicitări și probleme tehnice legate de platformă.
    Monitoriza activitatea pe platformă pentru a asigura o experiență de joc plăcută și fără probleme.
    Colabora cu echipele tehnice pentru a identifica și soluționa eventualele erori și îmbunătățiri necesare.

    Alte informatii

    Salariu net 3200
    Tichete de masa 21/zi
    Mediu de lucru prietenos și colegi pasionați de jocuri.
    Training și suport continuu pentru a te ajuta să te dezvolți în rolul tău.
    Oportunități de creștere și avansare în carieră.

    Salariu

    3200 RON

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    3729 RON NET / luna
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (178)