Picher - Chitila

Angajator: Bimbo Romania (Vel Pitar)
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Ilfov
  • Actualizat la: 06.09.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Grupo Bimbo este cel mai mare grup de baking din lume, prezent in 35 de tari. Cu peste 150,000 de oameni parte din echipele companiei, in jurul lumii, si 234 de unitati de productie, scopul Grupo Bimbo este acela de a "hrani o lume mai buna" prin produse nutritive si delicioase. Printre cele mai puternice branduri care fac parte din portofoliul romanesc al grupului se numara: Vel Pitar, Trei Brutari, French Toast, Grau Intreg, Chef Gourmand 7 Seminte, Domneasca, Boiereasca, Postavaru, Poieni, TAKIS.

    Cerinte

    Studii - minim 8 clase

    Vechime - minim 6 luni în activităƫi în depozit

    Capacitate de organizare a propriei activităƫi, abilităƫi de lucru în echipă

    Disponibilitate pentru efort fizic - nivel mediu

    Program de lucru – in ture 12 h

    Responsabilitati

    Vei gestiona produsele finite (ambalate)

    Vei aşeza produsele ambalate pe trasee de distribuƫie în baza documentelor de însoƫire a mărfurilor

    Vei încarca loturile create în maşini conform traseelor stabilite

    Alte informatii

    Ce iƫi oferim noi:

    Contract de muncă pe perioada nedeterminată

    Tichete de masă – valoare 35 ron/zi

    Concediu de odihnă (min 21 zile - max 25 zile) în funcție de vechimea totală în muncă

    Ajutoare financiare acordate pentru evenimente deosebite

    Transport decontat integral (bilete/abonamente)

    Sporuri: spor de ore suplimentare (200%), spor de noapte (25%), spor de weekend/spor de sarbătoare legală

    Alte beneficii conform politicii salariale

    BUCURESTI, Ilfov, Chitila,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov,

    Vezi job-uri similare (7)