Aplica fara CV
BUCURESTI,

4600 - 5600 RON NET / luna
BUCURESTI,

Aplica fara CV
BUCURESTI, Iasi,

Vezi job-uri similare (144)

Asistent Medical Cabinet Stomatologie - zona Primaverii

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Professional active.

Vezi toate job-urile Asistent Medical Cabinet Stomatologie - zona Primaverii active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Farmacie - Medicina active pe Hipo.ro

Angajator: Professional
Domeniu:
  • Altele
  • Farmacie - Medicina
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 11.09.2024

    Professional represents for over 25 years, the most performing Romanian approach of complete human resources services on the market.

    We define our approach and evolution through key-words like professionalism, dedication, promptitude, flexibility and ethics. We take pride of a reputation that obliges and challenges us to discover and develop new methods, designed to respond to our clients need.

    Cerinte

    Clinica dentara suntem in cautarea si completarea echipei de asistente medicale a clinicii situate in zona Primaverii (Pta Charles de Gaulle - metrou Aviatorilor).

    Program de lucru:
    -Luni si Marti - se lucreaza numai dupa- amaiaza de la 13 la 21;
    - Miercuri, Joi si Vineri - se lucreaza o saptamana de la 9 la 17, iar urmatoarea saptamana de la 13 la 21.
    Weekendul este liber.

    Responsabilitati

    Pachetul salarial incepe de la 3000 lei net si poate ajunge pana la 5000 net, in functie de experienta si abilitatile candidatului.

    Salariu

    3000 - 5000 RON

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Professional. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Professional >>